Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki próbálta már valaki az...

Szabinika kérdése:

Ki próbálta már valaki az Essence Parfümöket? Nagyon tetszenek az illatuk, (MÉG NEM VETTEM) de nem nagyon találom el a jó parfümöket, ami TARTÓS! Sok parfümöm van, de érdekel a véleményetek, hogy tartósak ezek az Essence-s Parfümök?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 'Like a first day in spring' van meg és ez szerintem közepesen tartós.
2013. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a like a walk in the summer rain illet van meg. Ez tetszett a legjobban, mert a többi túl édes volt. Sajna nem bírja ki egész nap, ha reggel használom, akkor dél körül felfrissítem és így kitart estig.
2013. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Like a new love van meg. Télen szerelmes voltam az illatba, de két hónap alatt sikerült kb. megundorodnom tőle. Én úgy vettem meg az illatot, hogy a boltban magamra fújtam, pontosabban a sálamra és aztán el is felejtettem. De után pár napig minden alkalommal mikor felvettem a sálam, éreztem ezt az illatot és teljesen beleszerettem. Ezt azért írtam le, hogy bizonyítsam, hogy elég tartós, tényleg napokig éreztem utána. Az árához képest ez a tartósság szuper, szerintem.
2013. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A parfüm tartósságát nem a ruhán kell érezni, hanem a bőrödön. Onnan viszont elég hamar elpárolog. Nekem van egy Kenzo Flower parfümöm, azt reggel 6kor a nyakamra fújom és este 10kor is tisztán kivehető az illata (de az nem is 1-2ezer Ft-os parfüm).
2013. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek!:)
2013. ápr. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!