Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt még olyan lány, aki...

Van itt még olyan lány, aki nem sminkel egyáltalán, azaz nem takar el semmit/ emel ki eredeti mivoltából?

Figyelt kérdés
Csak hidratálókrém és semmi más. Sem spirál, sem korrektor, sem bb, sem színezett hidratáló. Akire, ha ránézek, azt látom, hogy valójában milyen... Korod?
2013. ápr. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok. Csak testápoló és parfüm, ami így plusz:)
2013. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem sminkelem magam, nem is sminkeltem, nem érzem jelentőségét. Viszont alkalmakra csak enyhe szempillaspirált használok.
2013. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* és 19.
2013. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem sminkelek, csak hidratálót használok néha (22)
2013. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem sminkelek, nem hordok szivacsos melltartót, és semmi egyéb amitől jobb csajnak tűnnék mint amilyen vagyok

19/L

2013. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak, csomó osztálytársam nem sminkeli magát (15 évesek).

De meg kell mondanom, nekem jobban bejön az enyhe smink.

És azt tapasztalom, hogy azok a lányok, akik nem sminkelik magukat sokkal beképzeltebbek, és nagyon különlegesnek képzelik magukat emiatt. De persze van kivétel. Van, aki csak nagyon szégyenlős, szeret háttérbe szorulni, és nem sminkeli magát. Van, aki nagyon igénytelen, a szemöldöke sincs kiszedve, és persze sminket még nem is látott.

Illetve vannak olyanok is, akik maximálisan elégedettek a kinézetükkel, és úgy érzik nincs rá szükségek. Na és persze vannak a "lusták", akik nem sminkelik magukat, mert kit érdekel... :D

2013. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!