Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az étkezési szódabikarbóna...

Az étkezési szódabikarbóna tényleg fehéríti a fogat? Milyen gyakran kell használni? Mennyi idő múlva lesz látható hatása?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát friss citrom levével kenhetőre kevered és heti egyszer fogat mosol vele. Fokozatosan fehéredik a fog tőle.
2013. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel neten, találsz arról sok-sok cikket, hogy ez többet árt, mint használ.

A szódabikarbóna kis szemcséi a súrolásnál felkarcolják a fogzománcot, ez jó nem lehet!

Hosszú távon ezekben a kis mélyedésekben jobban megül a lepedék, ami fogszuvasodáshoz vezet, sőt mivel egy mélyedésben van a lepedék, még inkább elszíneződik a fogad, mint korábban! Én nem merném megcsinálni, pedig én is terveztem. csak hát utánanéztem...


hány éves vagy? hajlandó vagy rászánni némi pénzt? nem tízezrekre gondolok, mert a rendelői fogfehérítés nekem is megfizethetetlen. ami nekem most nagyon tetszik, az 6-7000 ft, ha érdekel írj privit, mert itt nem tudom, h lehet-e reklámozni.

2013. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D'a ***** válasza:
olvastam az egyik tanácsodat :) a fogfehérítéssel kapcsolatban írtál. :) engem érdekelne :)
2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
átküldöm privátban!
2013. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!