Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk (és lányok)! Nagyon...

Fiúk (és lányok)! Nagyon visszataszító látvány a pigmenthiány?

Figyelt kérdés

A hátamon van egy teljesen hó fehér,kb 3 cm-es,ovális alakú pigmenhtiányos folt.

A bal combomon hátul szinte az egész pigmenthiányos. Nem hó fehér. Annyira fehér mint egy nagyon sápadt bőrű lánynak a bőrszíne. Csak hát ugye én kreol vagyok. Szintén a bal lábamon,a vádlimon is van egy más kisebb ilyen pigmenthiányos rész.


Ha pl nagyon jó alakkal rendelkezik valaki,akkor visszataszítónak találnátok?


2013. ápr. 7. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és oldalt a fenekem is van egy kisebb ilyen rész. Így születtem. A hátamon egy anyajegyből alakult ki. Egy kicsi anyajegy megduzzadt,egyre nagyobb lett,körülötte elkezdett fehéredni. Aztán az anyajegy felszívódott,és csak a fehér foltot hagyta maga után.
2013. ápr. 7. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavarna, vedd úgy, hogy ez még egyedibbé tesz téged. :)
2013. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abszolút leszarnám. (nem szó szerint kell érteni) :))
2013. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] A lábamon kb ilyen a két szín eltérése,nem vészed,nem mindenki veszi észre. Tud barnulni is kicsikét,de amikor nyáron fekete a bőröm azért elég feltűnő. Ezért kerülöm a napot 3 éve. :D
2013. ápr. 7. 19:14
 5/9 anonim válasza:
Ha valaki szeret biztos nem ez fogja elriasztani(főleg hogyha ilyen marad az idő,mert akkor egy ideig nem is fog tudni róla). :D
2013. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A barátomat nem zavarja,de én szeretnék csinos lenni és ez eléggé lelohasztja a már amúgy is kevéske önbizalmamat. :) Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 7. 19:26
 7/9 anonim válasza:
nekem is sok van bár ennyire nem mint neked (mármint kiterjedésben). ami szembetűnő az a nyakam és olyan mint ha koszos lenne vagy mintha kiszívták volna :D dehát nem tudsz vele mit csinálni, viszont ezért nem hiszem hogy undorodni kellene, érett ember megérti és mint mondták ettől csak különlegesebb leszel
2013. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavarna
2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé visszataszító, de ez van, senki sem tökéletes. Aki szeret, úgyis elfogad így.
2013. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!