Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nok! Ti hogy szoktatok...

Csajok, nok! Ti hogy szoktatok csinalni: keves parfumot vesztek, de dragat, vagy vesztek tobbet, de azok olcsobbak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Mostanában az Avonból rendelek, van pár ami nagyon bevált,de amikor úgy állok anyagilag,akkor a kedvenc ( 28 ezer Ft-os) parfümömet veszem meg, ami a Givenchy Play, ebből is a rózsaszín üvegű,ami isteni finom:)

És Te?:)

2013. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én FM parfümöket használok, jó minőségűek és olcsók.
2013. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan 13-14 parfumom van, vannak olcsobbak, dragabbak...
2013. ápr. 8. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két igazi kedvenc parfümöm van. Ezeket szoktam név- vagy születésnapomra kérni :). Így kitartanak. Ezek mellett is van pár kedvencem, igaz azok olcsóbbak. Ezek akcióira szoktam vadászni, így 30-50%-al olcsóbban veszem.
2013. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van két kedvencem ami a drágább kategóriából van (Versace Bright Crystal és a DKNY Women, a fehér üveges) ezeket mindig újra veszem ha kifogy, de csak ritkább alkalmakkor használom (randi, buli, mozi, 1-1 nagyobb esemény) illetve van 2 olcsóbb (Playboy Play it lovely és Naomi Campbell Cat deluxe at night) ezt pedig rendszeresen, hétköznapokra használom, nem drágák így nem sajnálom többször is újra fújni ha szükséges nap közben. :-)
2013. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában olyat, amilyen épp megtetszik. Most egy drága parfümöm van, 35 ml.
2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amiről biztosan tudom, hogy tartós :D Elolvasom a parfümről előtte a véleményeket. Jelenleg 3 van, olcsó kategóriásak, az egyik Zarás, 2ezerért vettem, nem túl tartós ugyan, otthonra vagy egy nyári napra jó. A többi Avonos, Little Black Dress, amit vaterán vettem, találomra, tehát gőzöm nem volt, milyen illatú, azt írták tartós és kifinomult, tehát gondoltam, kipróbálom, és nem csalódtam :) A másik a Far Away, azt is vaterán vettem, de korábban szagoltam, tetszett az illata, a barátnőmön egésznap éreztem. Drága parfümöt majd akkor veszek, ha lesz saját keresetem. Eurós boltokban nem vagyok hajlandó, ki tudja mik találhatóak benne, valamint a tömegillatokat sem szeretem, mint a star nature vagy playboy.
2013. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága parfümöt veszek, nagy kiszerelésben, általában egy évig kitart. Olyan 25 ezerbe kerül évente. 2 parfümöt szoktam váltogatni. Most egy Balenciágám és egy ISL van.
2013. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!