Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban lányok mi fontos...

Elsősorban lányok mi fontos nektek egy férfiban pontosan a megjelenés érdekelne?

Figyelt kérdés
ilyesmire gondolok öltözködés,fehér fogak mi az ami nagyon fontos amit érdemes tudni.

2013. ápr. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ápolt legyen (minden tekintetben). Nekem nem 'igényem' a hófehér fogsor, de azért legyen tiszta, szép mosolya. Igazából annyi még, hogy ne legyen túl kövér-és itt nem arra gondolok, hogy full kockás legyen a hasa, csak hogy legyen benne némi sportosság, hiszen férfi!

A többi külső dolog meg mindegy, ha valaki megtetszik annak akkor mindene tetszik, nincs ilyen konkrét hogy kék szem szőke haj, az összkép a fontos.

Öltözködésről annyit, hogy tiszta, alkalomhoz illő és igényes ruhákat viseljen az illető. Velem eddig mindig úgy volt, hogy ha megtetszett valaki, akkor viselhetett tőlem gumicsizmát is, még az is tetszett rajta!:) tehát nekem ez nem fontos annyira

13L

ez az én véleményem

2013. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legfontosabb az, hogy legyen tiszta és ápolt, igényesebb fajta.
2013. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nekem elég ha ápolt. Ez alatt értem,ha jó illata van, tiszták a ruhái, haja nem zsíros stb. Az öltözködés meg majdnem tök mindegy (csak ne selyemb*zi legyen.)

18/L

2013. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiszta ruha, tiszta haj, tiszta test. A ruházat megjelenés stílus nem igazán érdekel, egyedül a fehér edzőcipőre vagyok allergiás.
2013. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy divatos legyen, hanem hogy legyen meg a saját stílusa, ami jól is áll rajta.

Nekem pl. van egy o.társam, aki Hókuszpókos pulcsiban jár. És jól is áll neki. :D

2013. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!