Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Oriflame tesztel állatokon?

Oriflame tesztel állatokon?

Figyelt kérdés
Mert több helyen, köztük az újság hátulján is fel van tüntetve, hogy nem tesztelnek, viszont az USA Peta listáján megtaláltam... Most akkor hogy is van ez? Mert nekem ez nagyon fontos, hogy csak olyan termékeket vegyek, amit nem tesztelnek... Valaki aki többet tud, kérem segítsen.

2013. ápr. 9. 09:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem én, meg az újságon is ez van, de az USA PETA listáján mért van rajta? :S
2013. ápr. 11. 13:00
 12/17 Nánai-Hutton Alexand ***** válasza:
77%
Az csak valami hülyeség lehet, azaz az Oriflame USA cég azon a weblapon. Mivel hogy ORIFLAME USA-ban nem létezik. Egyébként ha valaki veszi a fáradságot és tényleg megnézi a listát (és nem csakis és kizárólag nyafog), akkor látni fogja hogy az Oriflame nem jelenik meg se a TESZTELNEK, se a NEM TESZTELNEK listán, bizonyára azért mert náluk NINCS Oriflame.
2013. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én utánanéztem, viszont sok lista van, és eléggé össze vissza van. Sok listán úgy van, hogy pl.: az Avon, Yves Rocher... a nem tesztelők sorában van, közbe meg ők is tesztelnek... Sajnos.
2013. ápr. 19. 07:39
 14/17 Buccy112 válasza:

egyáltalán nem igaz, sőt ellenzi is azt. továbbá azokban az országokban ahol engedélyezett és neki is van ott kutató központja, ő a saját szabályaival megakadályozza ezek használatát.

[link]

2015. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél abban is benne van, hogy tesztelnek. Az EU-ban nem, de vannak országok, ahol nem forgalmazhatnak, ha nem tesztelnek állatokon (pl Kína). És ott bizony tesztelnek, hiába van ilyen szépen megfogalmazva, hogy jajj nem akarunk és azon vagyunk, hogy ne kelljen. Attól még tesztelnek. De gratulálok annak, aki megfogalmazta a szöveget, mert van aki még mindig nem érti, hogy TESZTELNEK, MERT NÉHA MUSZÁJ NEKIK.

"Ahol mégsem sikerül a jóváhagyás, ott a termékeket további vizsgálatnak vagyunk kötelesek alávetni, ami állatokon végzett kísérlet is lehet."

2015. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

oriflame, yves rocher tesztel, mert jelen van kínában, és ott kötelező

ennyi

2015. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az Oriflame nem tesztel állatokon, míg az Avon igen, ezért maradtam az Oriflamenél ami sokkal jobb mint az Avon és olcsóbb is :)
2016. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!