Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy parfüm utánzat...

Szerintetek egy parfüm utánzata is olyan ciki, mint egy táskáé?

Figyelt kérdés

Az vitán felül áll, hogy mennyire ciki például egy kamu LV táska, de a híres parfümök utánzata is azok lennének?

Kíváncsi vagyok, más mit gondol erről.


2013. ápr. 9. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira nem, mivel nem hordod magadon a parfumosuveget h mindenki lassa, de a minosege miatt eleg gaz szokott lenni az ilyen, meg amiatt h nem is ugyanaz az illat. en legfrissitonek vettem regebben oket :D
2013. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki hacsak nem a kamu üveggel akar felvágni valaki. Mert ha szeretek egy illatot de az 25ezer a boltban, nyilván nem vagyok annyira hülye hogy megvegyem. Inkább keresek egy olcsó ugyanolyat vagy utánzatot. Úgy sem tudja senki mit használok, nem szoktam parfümöt magammal cipelni sehova és mutogatni.
2013. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cikinek nem ciki, hiszen nem látja senki, viszont vigyázni kell vele, lehet, hogy kiütésed lesz tőle, vagy akármi
2013. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anita976 ***** válasza:
Önmagában az utánzat nem ciki, hiszen tized annyiba kerül. Itt fogalomzavarok vannak. Ha veszel egy másodvonalbeli parfümöt, akkor azt azért teszed, mert nincs 20 ezred mondjuk egy komoly parfümre, meg aztán nap mint nap jó az. Ha hamisat veszel, amire rá van irva az eredeti név, de kamu, és mondjuk ezt ajándékba teszed (hú mennyien csinálják) és azt átadod, na az a nagyon ciki. Ezektől lehet kiütést kapni, mivel gőzünk sincs, mi van benne, meg aztán ezeknél nem is erőltetik meg, hogy erős legyen. Az utánzat annyiban más, hogy mivel lehet árulni mindenhol, ezért legális, és bevizsgátl, olyan mint egy avon, ergo kiütést nem lehet tőlük kapni, és azárt tart is valameddig. Persze nem addig amíg egy 20 ezres, dehát istenem. Szóval: eredeti jó. Utánzat: jó mindennapos használatra, nem ciki, avont is vesznek, azok is utánzatok ám. (bezony..) Hamis magadnak: szintén nem ciki, de ezzel jársz a legrosszabbul, vizes, szétesik, esetelg kiütés (gondolhatod, hogy nem vizsgálja a kermi). Hamis ajándékba: CIKIIIIIIIII!!! :)
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!