Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy telik egy reggeletek?...

Hogy telik egy reggeletek? Miket csináltok, és milyen sorrendben, mielőtt munkahelyre/suliba mentek? Szoktatok edzeni (mondjuk futni) reggel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

Általában 5:30-5:45 között kelek fel.

Majd elmegyek a fürdőbe, megmosom az arcom, megfésülködök. Azután le megyek reggelizni, később felöltözök és összepakolom a sulis cuccaimat, vissza a fürdőbe, ott fogmosás, smink, egy két igazítás és indulás a buszhoz.


Nem szoktam reggel edzeni, mivel rendszeresen sportolok, heti 4x van kézilabda edzésem,1 foci és 1 röpi edzésem, heti kétszer pedig lovagolni járok. Lovagolni hétvégén szoktam. Hétvégén előfordul, hogy edzek + -ba egy kicsit reggel.


17/L

2013. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felkelek

Wc

fogat mosok

felöltözök

dezodorálok, testpermet, parfüm (:

smink a ruhához illően

kaját/piát pakolok

elmegyek suliba :)

2013. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

6:25 és 7:00 között valahogy felkelek. Bekapcsolom a tv-t vagy a rádiót. Iszok, elmegyek pisilni.

Visszamegyek a szobámba, leülök az ágyamra, kiválasztom mit veszek fel. Elég lenge öltözetben arcotmosok, fogatmosok. Visszacammogok a szobámba, nagynehezen felöltök, közben nézek egy kis tv-t.:) Parfüm salala.., aztán megpróbálok kezdeni valamit a hajammal. Erre kb. 7:40-kor kerül sor. Valamit összedobok, begórok mindent a táskámba amit találok, innentől kezdve felpörgök egy kicsit. Egy kis szempillaspirál, néha alapozó. Elkezdek cipőthúzni aztán mindig eszembe jut, hogy valamit elfelejtettem. Ahányszor bemegyek anyáék szobájába, mindig belenézek a tükörbe nem e kentem el valamit. Gyorsan felkapom a kabátomat és olyan 7:58 körül elindulok suliba. 8-ra kell mennem így általában csengő előtt besuhanok.:D

Nem edzek,mert akkor még 9-re sem érnék be, túl lusta vagyok reggel. Nem férne ennél több dolog a reggeleimbe, elég nekem ezeket a "kötelező" dolgokat végigcsinálni.:)

2013. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

6.20 körül kelek, vagyis arra van beállítva a telefon. Megpróbálom kinyomni a telót, közben rendszerint leestem, szidkozódom, és 6.30-ra kimászom az ágyból.

Utána arcot mosok, fölteszek egy kis deót, fölöltözök. Utána eszek valamit, megiszom a kávém, majd kis idő elteltével fogat mosok. Aztán fésülködök, sminkelek, és lerohanok a buszmegállóba. :D

2013. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*leestem
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. :D *leejtem
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Általában 9 körül kelek minden reggel, mert 11-12 körül kezdődnek az óráim. Utána elmegyek futni, ha nem esik az eső. Fürdés, reggeli majd irány az iskola.
2013. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7:00 felkelek....

7:13 alatt fogat mosok,wc, zuhany, feloltozok (13 perc)

7:18 alapozo ( esetleg smink) (5 perc)

7:25 hajat vasalok ( 7 perc)

7:35 osszeszedem a taskamat, eloveszem a kabatot, cipot pucolok (10 perc)

7:40 indulok a suliba

7:55 erek be

8:00 kezdodik az ora :D

2013. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4:10-kor kelek, öt percig ébredezek, nyújtózkodok, iszok egy pohár vizet. Utána kimegyek, odarakom a kávét (pontosabban csak a vizet melegedni, mert instantot iszok), amíg melegszik, használatba veszem a vécét és fogat mosok. Elkészítem a kávém és összeütök valami reggelit. Visszamegyek a szobámba a kis reggelis tálcámmal. Szoktam reggelente mozogni, kb 10 percet videóra. Így végleg kiűzöm az álmosságot a szememből. Nekiállok hajat vasalni majd sminkelek. Eközben elkortyolgatom a kávémat. Megreggelizek, közben olvasok valamit. Felöltözök. Átnézem a táskámat, mindent elraktam-e, eszembe jut, hogy nem raktam el a tízóraim (amit előző este készítek el) és innivalót sem, szóval azt is beleteszem. Felveszem a gyűrűimet és keresek valami fülbevalót.Iszok egy pohár vizet, majd indulok.

6:10-kor indult a buszom.

2013. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6:30 felkelek

wc, arcmosás, szemkörnyékápolás (karikák eltüntetése), fogmosás /10 perc/

öltözködés /10 perc/

smink /5 perc/

haj /10 perc/

7:20-kor szoktam indulni a buszhoz, és ahogy látom maradt 15 percem. Gondolom ezekhez adódik még pár perc, mert gyakran futok, hogy elérjem reggel a buszt. :P

2013. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!