Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne feltetetni fogszabályozót? (kép)

Figyelt kérdés

Már évek óta tervezem, h megcsináltatom, de csak halogatom... Nagyon kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintetek nagyon csúnya a mostani állapot? Ti elmennétek a helyemben?

Itt a kép: [link]



2013. ápr. 9. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem NAGYON fölösleges lenne :D

Szépek a fogaid.

Egy fogszabályzós~

2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szép a fogsorod, teljesen fölösleges. :)
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya, de ha te úgy érzed, hogy zavar, akkor csináltasd meg! Én is ilyen helyzetben vagyok, mások szerint szép a fogsorom, de én nem így látom, nem szeretek miatta mosolyogni. Szóval én mindenképpen belevágnék a helyedben!
2013. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hú de örülök, h így gondoljátok :) Nem nagyon szoktam mosolyogni, mert félek, h mások nehogy nagyon csúnyának lássák. Voltam vele fogorvosnál és azt mondták, h kezdésnek ki kéne húzni egy fogamat, ettől egy kicsit megijedtem. Köszi szépen a válaszokat :)
2013. ápr. 9. 22:39
 5/25 anonim ***** válasza:
Szépek a fogaid.
2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bár nem rossz, de én a helyedben feltetenék egy fogszabályzót. A szemfogad idővel még jobban ki fog állni.
2013. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal-sokkal durvábbak voltak, és még én is hezitáltam. :D Szerintem ne vágj bele!


Arra amúgy is készülj, hogy ha lesz fogszabid, akkor majd egyszer ki kell műteni a bölcsességfog-csíráidat.

Ez annyiból áll, hogy felvágják az ínyedet, és kiszenvedik a csírákat (a fogakat, amik még nem nőttek ki).

Nekem megvan mind a 4, és sajnos kb. 1-2 év múlva meg kell tőlük szabadulnom. :D

2013. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
szerintem ne. kissebb korodban kellett volna inkább..
2013. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szemből nekem is hasonló, viszont oldalról eléggé látszik, hogy nem egy sorban vannak. Én is nagyon hezitálok, de úgy néz ki megcsináltatom. Hány éves vagy egyébként? Ha 18 év alatti vagy, akkor olcsóbban megúszhatod, kb 60 ezerért, később kb 260ezer... Tehát ha zavar, akkor még 18 éves kor előtt. A bölcsességfogaid ha megvannak mindenképp vetesd ki, mert tovább torlódhatnak a fogaid ha megindulnak. Nekem amúgy is kell műttetnem mind a 4-et, 2 már kint van, mert ferdén kezdtek kinőni. Ha esetleg 18 éven felüli vagy, bölcsességfogaid rendben kinőttek, akkor nem vészes így.
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, a bölcsességfogaim viszont nem nőttek még ki. Ez az ínyfelvágós, csírakiszedős dolog nem hangzik túl jól :D De hát ha a bölcsességfogaknak van hely és azt a helyet meghagyják a fogszabályozás alatt, szóval nem tolnak oda másik fogat, akkor úgy is lehet gond belőle?
2013. ápr. 9. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!