Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat a bajusz? Miért...

Miért divat a bajusz? Miért csinálják ezt a lányok? Mi ebben a jó? Ez szexi vagy mi? Mert én azt vettem észre hogy ilyen francia bajuszokat mutatnak mindenhol meg magyar bajuszt. Poirotnak jó kis bajusza volt de miért nem látom őt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek ilyen székely viccek,nekem már elegem van belőlük de sokan szeretik,így menő lett a bajusz
2013. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most ez a divat és majmolják egymást,amúgy én sem értem mi a "hű de jó" benne,de ha jól esik nekik akkor hajrá 15/L
2013. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Húha, eléggé le vagyok maradva, én ilyesmirôl még nem hallottam, hol láttál már ilyet?
2013. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sok helyen látok bajuszos ruhákat, sálakat, kiegészítőket, de amúgy fogalmam sincs honnan indult, de nekem nagyon nem tetszik...

Erre gondolsz?

[link]

2013. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
negyedik válaszoló igen erre gondolok.lehet hogy újra ilyen divat lesz?márha a fiúk megcsinálják.
2013. ápr. 11. 17:30
 6/9 anonim válasza:
na arra várhattok hogy a fiúk többségének ilyen legyen :DDDD 18/f
2013. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
De kérdező ne legyél már idióta :D Ez egy geg. Ha nem tudod mi az akkor ülj le a seggedre és merülj el az öregkorodban:D Poirotnak... :'D Ennek semmi köze Poirotnak te jó isten :D Hány éves vagy? 70?
2014. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14 XD
2014. jan. 10. 14:22
 9/9 anonim válasza:
...
ápr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!