Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a myvip...

Szerintetek milyen ez a myvip adatlap? Szerintetek szép a csaj vagy inkább már túl kihívóak a képei? És a bemutatkozásáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 22. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Alig bunkó a csaj.
2009. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
beképzelt tapló
2009. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

a bemutatkozás tipikus -megpróbálom mindenkivel elhihetetni hogy én mennyire leszarok mindenkit és csak szánalomból vakarok vmit ide nektek... mert hááát én akkora nagy face vagyok hogy csak naaah- xDD

utálom az ilyet:D

2009. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

szteem is.:DD 13évesen elég durva h ilyen.:DD

de mondjuk még kiváncsivagyok más véleményéreis. szal írjatok!:D

2009. szept. 22. 21:29
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
probál menőlenni.nemmegy.még myvipen sem megy neki -_-"""..
2009. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas... Ez a felvett "nemérdekelmitcsinálsz" stílus 1) nagyon elkoptatott, mert mindenki így írkál, 2) egyszerűen bunkó. A 13 éves kiscsajoknál meg egyenesen röhejes.
2009. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
nem vagyok regelve :( valaki feltöltene egy képet?! mert érdekelne :D
2009. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Énisénis, egyszer régen voltam fent, meg akartam kuksolni valami kiscsaj képeit, de mivel ilyenekkel van tele inkább nem. Szóval képet pls :)
2009. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

natess. ez a bemutatkozása:

Helócső.

Ha olyat vársz most hogy "ha már itt vagy légyszi írj kommentet meg jelölj is be" akkor ezt felejtheted : D mert körülbelül annyira érdekel hogy mit csinálsz az adatlapommal mint az hogy a szomszéd kisfiú jövendőbeli barátnőjének a kutyája épp mit csinál a kertben ; )

Tehát nyugodtan írjál kommentet meg jelöljél /vissza leszel igazolva, nyugi./ engem hidegen hagy : D mondjuk ha ismerősöm vagy több adatot látsz... ^o)

Messzendzserdologra ésszel vegyél fel. de ha már mégis felvettél O_o akkor légyszi Ne nekem kelljen már kérdeznem hogy ki vagy hanem dobj meg egy névvel esetleg egy rövid bemutatkozással. köszöntem.

Az életembe meg Ne pofázz bele amíg én sem pofázok bele a tiedbe. ez így nekem Tökéletes!

Nem érdekel ha fiatalnak tartasz mert ez van. Nem tudok és Nem is akarok rajta változtatni : D

Vannak fontos emberek az életemben. Nem fogom őket felsorolni: D szerintem érzik és tudják ők anélkül is hogy ki lennének ide írva.

Na hát most ennyi.

Bébé. Puszi.

Ui.: köszi hogy rám szántál egy percet és elolvastad : D és Nem, Nem vagyok amúgy bunkó típus. : D


és pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 23. 09:14
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Óbmeg... NEM ÉRTED HOGY NEM VAGYUNK REGELVE? Screenshotold le, és töltsd fel kepfeltoltes.hu-ra. A lényeges részeket legalább, én is bírom fikázni a nagyarcú csajokat :D
2009. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!