Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem szőrösödöm?

Miért nem szőrösödöm?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Fél év múlva 18,de még alig szőrösödök. A lábamon alig van szőr a hónaljamon se több,az arcomról ne is beszéljünk... Már elég sok megjegyzést kaptam h milyen szőrtelen az arcom,még semmi szakáll kezdemény se látszik. Miért van ez,nem tudnék valamit csinálni,hogy legalább valami kis borosta látsszon?

2013. ápr. 11. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
a szőrösödés a hormonoktól függ
2013. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem tudnék tenni valamit h beinduljanak a szőrösödésre a hormonjaim? vagy venni valamit ami ezt segíti?
2013. ápr. 11. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni hormontartalmú gyógyszereket,de ezt valamilyen orvossal kéne megbeszélned
2013. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs komoly gondod akkor nem fog egy orvos sem hormonokkal tömni mivel az nem egy jó dolog... annak meg inkább örülj hogy nem szőrösödsz. Más pasi frászt kap már attól hogy minden nap borotválkoznia kell és viszket, szúr, sebes lesz tőle. Te szerencsés vagy.
2013. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hidd el, sokan örülnének neki ha a helyedben lehetnének.
2013. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát például én!:D de jó neked hallod! :D pedig én 16/L vagyok :(
2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!