Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki milyen idokozonkent szokta...

Ki milyen idokozonkent szokta cserelni a facebook boritokepet/profilkepet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 havonta. De egyébként más képet nem szoktam feltenni, csak nagyon ritkán
2013. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam, és képeket sem rakok ki magamról. Nem látom értelmét.
2013. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Borítóképet kb két hetente váltok. Profilképet most váltottam, előtte kb októberben, azelőtt meg előző év decemberében.

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem is engedtem fényképezni magam, magamat se akartam, de mostanság egészen rákaptam a dologra. De gyakran akkor se fogom váltogatni. Vannak ismerőseim, akik hetente/naponta raknak fel újat, de kb ugyanolyan, mint az előtte lévő kép:D És lehetőleg tükrös:DD...

2013. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 éve, amikor még eléggé rá voltam kattanva, elég gyakran lecseréltem, most ritkán. Múlt héten cseréltem le, előtte nyáron volt utoljára új. A legkevésbé sem izgat, hogy épp milyen a profilképem, de őszintén szólva, az újat nagyon dicsérik, ez jól esik:)
2013. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 3 éve regisztráltam, azóta is ugyan az a profilképem. :)
2013. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
évente kb
2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Félévente.
2013. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a profilképemet már több mint 1 éve nem cseréltem le, a borítóképemet pedig több mint fél éve.
2013. ápr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az van mint amikor regisztraltam...

Boritokep az a 2. Tavaly keszult kep... Egyik sem olyan, hogy aktualitasat vesztette, egyiken sem vagyok felismerheto...

2013. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!