Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell vinni szoláriumba?

Mit kell vinni szoláriumba?

Figyelt kérdés
hnap megyek szoláriumba suli után, és mivel még nemvoltam szóval érdekelne hogy akkor alapból úgy menjek hogy alattam legyen fürdőruha? vagy ott öltözzek át?? + védő szemüveget lehet ott kérni vagy hogy is van ez?? + mennyi időt legyek benn hogy azéért meg is látszodjon is hogy barnulok?
2013. ápr. 11. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
+ milyen krémet kell elötte vagy utána használni?? jó a sima testápoló is?? + lehet 16évessen szoliba menni?
2013. ápr. 11. 18:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább suli után maradj bent és vegyél némi fogalmazás órát pluszba, mert ez botrányos.

Meg a nyelvtanóra se ártana...

2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
MInek fürdőruha?? Mindenki meztelenül nyomja..Ott le tudsz úgyis vetkőzni, vagy át tudsz öltözni, zárt helyiségek vannak.Én régen használtam speciális krémeket utána, de tök feleslegesek. Szoli után egy jó testápolót kell használni, mert a hirtelen nagy mennyiségű UV fénytől hirtelen vízveszteség keletkezik a bőrben. És utána sok folyadékot kell inni is, 4-5 óráig nem szabad fürdeni, ennyi idő kell, míg beépül a fény a bőrbe.
2013. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A fény beépül a bőrbe???

És világítani fog?


a bőrben az Uv fény hatására egy védekező mechanizmus indul be, és a tirozin nevű aminosav Melanin-ná alakul a bőrsejtekben.

Ez minden csak nem beépülés....

Pedig én nem szolizok...

2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, edzés után nem zuhanyzok, mert lemosom az izmokat.
2013. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!