Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire fáj, vagy...

Lányok! Mennyire fáj, vagy kellemetlen, amikor OTT gyantáznak? Illetve hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Attol füg hogy hol akkarod szörtelnitteni ha bikini vonalodnál akkor 14-15 eves korba érdemes ha az egészet akor amikor a van fiud is ösze jötök is neki nem teszik hogy ott szörs estleg vágdle ollóval


Lö nekem anyukám 7.-ben osztály kirándulásra meg engette mert hátt a Balaton volt is kelet hogy ne röhögjenk rajtam is en akkor 14 eves voltam most amugy meg 17 vagyok


Is amugy tenleg nagyon fáj

2013. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Helyesírás..Atyaúristen
2013. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyém?
2013. ápr. 11. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, így van, akinek csak kellemetlen, van, akinek pedig szörnyű kín.

Én még nem próbáltam gyantáztatni, mert nagyon félek tőle, egyik barátnőm mesélte, hogy neki irtóra fájt és még vérzett is. Au!

2013. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem borzasztó volt...közöltem is a kozmetikussal, hogy hagyja abba, én ezt nem bírom:D igy félig szörösen mentem tovább a dolgomra...még a lábamat vhogy kibirtam, de ott lent..majd meghaltam:D teljesen leizzadtam..igaz, az én fájdalomküszöböm alacsony...

24L

2013. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!