Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig jók (meddig nem járnak...

Meddig jók (meddig nem járnak le) a szemhéjtus, spirál, alapozó stb?

Figyelt kérdés
szóval március végefelé kaptam sminkcuccokat, és ezek meddig jók? tehát meddig lehet használni őket? amúgy ne gyertek azzal, hogy rá van írva meg minden, én inkább innen, olyan emberektől akarom ezt tudni, akik ebben nagyon jártasak :)
2013. ápr. 11. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, ez engem is erdekel. :) Meg hogy mi a jele annak, ha fogyoban van a spiral? Kb mennyi idö alatt szarad ki/fogy el?
2013. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sminkek szavatosságáról ezt találtam, az első időintervallum felbontatlanul, a második felbontás után értendő:


szemceruza: 3 év, 36 hónap szobahőmérsékleten

alapozó: 3-4 év, 12 hónap száraz helyen

szemhéj púder: 4 év, 24 hónap hűvös, sötét, száraz helyen

ajakceruza: 4-5 év, 24 hónap sötét, száraz helyen

űkörömlakk: 3-4 év, 12 hónap jól visszazárva, nem hígítva

rúzs: 4 év, 24 hónap szárazon tárolva

szemhéjtus: 3-4 év, 3-6 hónap gondosan visszazárva

2013. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor jó, én pont egy sötét helyen (szekrényben+kistáskában) tárolom őket, (el kell dugni, mert más is használná-.-) akkor ezek szerint sokáig jók lesznek :D


az ajakceruza mindenbe beletartozik, mármint minden szájra kenhetőre?

2013. ápr. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!