Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja a környeze...

Mindenki azt mondja a környezetemben, hogy nagyon hasonlítok Taylor Swiftre. Múltkor még egy vadidegen csaj is oda szólt nekem, hogy mennyire hasonlítok Taylorra. Szerintetek ez jó dolog? Szépnek tartjátok Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 20:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lány vagyok, de szerintem is gyönyörű Taylor =) Én örülnék, ha hasonlítanék rá =)
2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy képet feldobhatnál, kíváncsi vagyok. Amúgy szerintem is jól néz ki.
2013. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
képet! amúgy szép lány :)
2013. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is mondták már, de voltam már Avril Lavigne meg hasonlók... minden. Nem igazán örülök neki, mivel pont egyediségre törekszek, nem nyálas sztárokra akarok hasonlítani.
2013. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Taylos Swift egy átlag babaarcú, semmi különös lány, akit jól lehet sminkelni. Ha rajtad is van pár kiló vakolat, akkor bárkire hasonlíthatsz.
2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez se nem jó, se rossz. Hasonlítasz rá, kész. Amióta frufrut vágattam, nekem is mondták már, pedig totál máshogy nézek ki, testalkatom is más, meg barna hajam van. Nem pisiltem magam össze örömömben vagy bánatomban.
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Küldj már eegy képet légyszi, akár privátban, tök kíváncsi vagyok!
2013. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
nekem nem tetszik, sunyi feje van
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet én is kiváncsí vagyok.. Amúgy taylor szerintem is szép.
2013. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
küldj légyszi képet priviben Kiváncsi vagyok :) 16/L
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!