Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a létező leg...

Szerintetek mi a létező leg erősebb tömegnövelő szer a piacon, ami testzsír előállítására alkalmas?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Hízni szeretnék, és kíváncsi lennék arra, hogy melyik a piacon elérhető áron kapható legerősebb tömegnövelő szer, ami persze nem mérgező és zsír előállítására alkalmas.

Olyat tömegnövelőt írjatok, amivel a lehető leghamarabb és a leg látványosabb eredményt érhetem el rövid időn belül.


Olyanokkal kímélni, hogy ez meg az nem egészséges. Most csak az érdekel, hogy melyik ez a tömegnövelő szer.



2013. ápr. 12. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
kenyér
2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem butaságot csinálsz.

Te most komolyan hájat akarsz magadra szedni? Akkor menj gyorskajáldába,egyél fehér kenyeret,sütit,csokit,tésztát.


Bár én inkább a testépítésben használt tömegnövelő táplálékkiegészítőket ajánlanám,bő étkezéssel,és valami sporttal.Attól az izomtömeged nő,és formásabb leszel.

2013. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs oylan hogy testzsir állit elö ezek izmot állitanak elö sok edzés megfelelö étrend és a tömegnövelö együttes hatására nöhetsz izmosodhatsz ha meg zsirosodni akarsz akkor egyél zsiroskenyeret
2013. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek akarsz hízni? Inkább sportolj, izmosan formásabb, szebb és egészségesebb is leszel, mint a zsírrétegektől.
2013. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ne offoljatok!

mondtam hogy ilyet ne írjatok

2013. ápr. 13. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Hajts le minden reggel és este egy csésze langyos sertészsírt.
2013. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hülyeséget ne írjatok!
2013. ápr. 14. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Hatásos tömegnövelő szer nem létezik ugyanis az is csak táplálék kiegészítő, ami rendes étrend nélkül nem ér semmit, tehát ha az előző nincs rendben, akkor fölösleges pénzt kiadni érte. A másik fele hogy anyagilag nem éri meg, ugyanis sokan inkább vesznek egy jó minőségű tejsavó fehérjét, és mellé gyors szénhidrátot pl. dextrózt. Ezt a két kombinációt is csak is kizárólag edzés után érdemes fogyasztani, ugyanis gyors ch-ra csak ilyenkor van szüksége a szervezetnek.


Ha valóban hízni szeretnél, akkor nagyon egyszerű a dolog, a lényeg hogy kalória pluszban legyél, tehát több kalóriát viszel be, mint aminyit a nap folyamán felhasználsz, és láss, csodát megindul a hízás.

Tömegnövelő étrendre lesz szükséged, legalább testsúly kg-onként 3g szénhidrátot kellene fogyasztanod (pl. rizs, teljes kiőrlésű kenyér, durung tészta, puffasztott rizs, hogy mégis csak a minőségibb alapanyagokat fogyassz).

Habár te csak zsírban való hízást említetted meg azért nem ártana megfelelő fehérjét is fogyasztani, tskg x 2g (pl. csirkemell, tojás fehérje, hal, tejsavó fehérje). Meg némi telített zsír is kellene a zsírban oldódó vitaminok miatt (pl. lenmagolaj, halolaj, omega 3)


A testsúly kg-onkénti számításra írok egy példát, a gyengébbek kedvért.

Tehát egy 60kg személynek napi 180g szénhidrátra van szüksége (tskg X 3g ch-val számolva), ami mondjuk, úgy néz ki, hogy 100g rizsben van kb 78g ch és 8g fehérje, akkor 230g rizst kellene elfogyasztanod, hogy bevidd a napi 180g ch-t. Ez úgy néz ki hogy 180g (ajánlott beviteli érték) osztod 78g-al (ennyi szénhidrátot tartalmaz 100g rizs) =2,3 ezt beszorzod 100-al és a vég eredmény 230g

Ez csak egy példa volt.

Tápanyag táblázatot itt találsz: [link]

2013. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget :D

Sikerult hiznom vegyre 90 kilo vagyok :D

2014. jan. 28. 00:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kis kamukérdés valami zsírfetisiszta hibbanttól :D
2014. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!