Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek nagyon...

Pasik! Szerintetek nagyon gáz, ha egy nőnek ilyen narancsbőrös a combja, mint a képen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 12. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajnos 15 éves korom óta van narancsbőröm, pedig, akkoriban heti 7x!!! edzettem- kosár, atlétika, úszás, és 171 cm és 48 kiló voltam. Mindemellett egészségesen táplálkoztunk, mert anyámnak ez a heppje. Alig ettünk mesterséges dolgokat...


Szerintem az a baj, hogy manapság a normális kaják is tele vannak mérgekkel- permet szer, meg egyebek.


De amúgy pl. anyám most 48 éves, van is rajta valamennyi felesleg- nem sok, a korához képest nagyon jó nő, de nyilván nem olyan az alakja, mint egy 20 évesnek... és nincs narancsbőre.


Én most 171 cm és 58 kiló vagyok, és ami felesleg van rajtam, az rögtön és azonnal narancsbőr. Ezenkívül a bőröm is szét van szakadva, mint a terhesenek a hasa a combomon, mindezt akkor, mikor egyszer merészeltem 4!!! kilót hízni. Nagyon rossz minőségű a bőröm, másra nem tudok gondolni.


Ettől függetlenül a pasik mindig is buktam rám, úh tartom a súlyom, bicóval járok dolgozni, meg otthon tornagyakorlatokat csinálok. de nem hagyom, hogy ez meghatározza az életemet. Ja nekem a hasam is narancsbőrös, pedig tök vékony vagyok, egyszer egyik idősebb nő ismerősöm mondta, mikor valami szűk cucc volt rajtam: - Hűűű téged tűbe lehet fűzni. erről ennyit.


A pasikról meg: az szólhat be a narancsbőrért, akinek kocka hasa van, és minimum úgy néz ki, mint Backhem.

2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!