Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha megismerkednétek egy lánnyal és összejönnétek vele de kiderülne, hogy egy kicsit narancsbőrös a feneke és a combja? Nagy hátrányt jelent nektek? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék? adnék rá pár puszit hátha attól jobb lesz :D

és sűrűn ismételném a kezelést...

2010. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az 1. hsz.- kösz értelmes volt :D!


2. aranyos . Csak nem tudom , titeket nem zavarna, hogy nem olyan tökéletes a bőre??

2010. dec. 30. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: bocs, csak vicceltem :D Nincs a narancsbőrrel semmi gond, normális fiúkat ez nem zavar.
2010. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oke nem azt mondom hogy nekem bejön a narancsbőr meg de nem ez a kis hülyeség fogja megváltoztatni a véleményem róla
2010. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
ha már a pics-dat látja akkor nem a narancsbőr fogja érdekelni hanem az hogy elvegye a "szüzeségedet"
2010. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó lehet változtatni az állapotán, de ez genetika kérdése is egyrészt, sajnos, tehát az tévedés, hogy csak a kövér nőknek van holott a soványaknak is van narancsbőre.
2010. dec. 31. 00:26
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké értem, utolsó:D

De hogy jön a pi-csám a szüzességhez?

2010. dec. 31. 00:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező a válaszoló jobban kifejezve csak arra gondolt hogy ha a pi-csadát látja akkor nem fogja érdekelni hogy narancsboros hanem hogy beverje a lompost.
2010. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De kérlek, ez viccnek is rossz.

Most magamból indulok ki.

Ha egy Növel odáig eljutok, hogy meglássam azt a narancsbört, akkor tökéletesen nem fog érdekelni és ugyan olyan élvezettel fogom simogatni, megcsókolni, mint ahogy azt a teste bármely más pontjával tenném. (na jó a kipufogót azt nem puszilgatom:D)

2010. dec. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem hátrány a narancsbőr. A túl sok izom sokkal rosszabb!
2010. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!