Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit keres Palvin Barbi több...

Mit keres Palvin Barbi több Victoria's Secret kisfilmben is? Ott nem csak angyalok szerepelhetnek?

Figyelt kérdés
Már láttam több reklámfilmben is (beach, valentin nap, stb.). Ne értsetek félre, én kedvelem Barbit és nagyon örülnék, ha befutna a VS-nél, de valaki őt nyomja hátulról vagy mi? Mert a reklámokban angyalok szerepelnek vagy olyan modellek akik már azért nem csak egyszer vonultak végig a kifutón. Barbi csak a tavalyi show-n volt jelen és ott is csak egyszer jelent meg. Akkor, hogyan is van ez?

2013. ápr. 14. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt én úgy tudom, hogy nyomja valaki hátulról, másrészt remgeteg VS fotózása volt. Mármint kifutón tényleg nem nagyon szerepelt, de ettől függetlenül szerintem a fotók miatt kerülhetett be. (bár bevallom, én a vele készült interjúk megnézésw után nem annyira bírom őt)
2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29%
Azert van benne,mivel angyal.Attol meg,hogy csak egyszer vonult vegig a kifuton ugyanannyira VS angyal,mint valaki,aki mar ot eve az.(es nem utolsosorban gyonyoru,igy nem csodalkozom,h belerakjak)
2013. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy angyal. attól még h valaki egyszer végigvonul a kifuton még nem lesz angyal. angyallá avatni szokás valakit a VS-nél.
2013. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Palvin Barbi nem angyal. Ezt éppen azért gondolják sokan, mert sok reklámjukban szerepel, de amúgy nem tartozik az angyalok közé. Pár hónapja avattak új angyalt Karlie Klosst.
2013. ápr. 29. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi ez az angyal dolog??:) azt hittem az angyalok szárnyas lények a mitológiából


Palvin meg egy beképzelt onimado. Túl sok rajongot igy nem fog szerezni. Arra beképzelt ami adottság, nem ő érte el.

Talan majd megváltozik, mikor rájön hogy ez egy múló adottság, es kiesett a kosarbol, mert jött egy fiatalabb szebb lány.

2017. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
utolsó, attól még, hogy valakinek jó adottságai vannak, az nem azt jelenti, hogy nem kell tenni értük. hiába vannak jó génjei, ha össze-vissza enne, nem ápolná a bőrét/haját megfelelően, stb. meg nem is önimádó, csak egészséges önértékelése van, az nem az ő hibája, hogy sok embernek nincs.
2017. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!