Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora Palvin Barbi melle?...

Mekkora Palvin Barbi melle? Mellbőség, kosár? Mekkora volt neki pl 14 évesen és mekkora két éve vagy most?

Figyelt kérdés
az a furcsa hogy egyes képeken olyan vékonynak néz ki meg kisebb mellűnek, más képeken pedig nagyon mellesnek, combban is erősebbnek, kerekebb arcúnak, néha meg mindene vékonyka csak a melle nagyobb, ennyit a push up melltartók dobhatnak? vagy csak a photoshopp miatt van minden? Mert időben nem sok eltérés van a fotók közt

2013. febr. 7. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

nem tudom hogy erről mennyire olvastál vagy mennyire tudsz de a plakátokon és egyéb helyeken lévő képeket mindig photoshopppolják

szerintem érthető elvégre mindenkinek vannak bőrhibái stb

nem azt mondom hogy alapból nem szép de rásegítenek arra hogy jól nézzen ki a képeken és nem biztos hogy mindig ugyanolyanra "sikerül"

2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
push-up+photoshop csodákra képes:) de nem tudhatjuk, mekkora volt neki 14 évesen...
2013. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor valszeg egy két kosárméretet csalhattak nála? csak az arányok megtartása végett növelték máshol is a méreteket? mert volt olyan kép ahol elég husis volt derékben, és ha valakinek nincs túl nagy melle, és derékból fogy akkor a melle is fogy és nem lesz nagyobb, még akkor sem ha push up ot hord, szal sztem az a melltartó ennyire nem nagyobbítaná meg optikailag, azon látszik ha eröltetetten fel van nyomva vagy lazán nagyobb
2013. febr. 7. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan push upok, amik simán adják ezt a hatást.
2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
mondtam,a képeket megszerkesztik,de igazából nem hiszem hogy rajta kívül bárki is tudja hogy mekkora melle volt 14évesen
2013. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát, szerintem hízott... nem véletlenül nem vállal már élőshow-t, max a Victoria's Secret ami volt, de ott meg úgyis a nőiesebbeket szeretik. Régebben meg sokat volt kifutón is. Szerintem egyértelmű hogy hízott valamennyit és attól lehet nagyobb, meg nekem is 19 éves korom után nőtt meg, szóval..:D
2013. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagy melle van, inkább kicsi, mint közepes szerintem. A VS portofoliója meg úgy tökig van szerkesztve, mint a huzat, az teljesen látszik a mellénél az árnyékon, ellenben ha egy sima utcai képet nézel róla, teljesen átlagos, inkább kicsi melle van.
2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten ilyet találtam: 82-58-89

Vagyis 82-es mellbősége van. Rengeteg mindentől függ, de pl nekem is 82-es mellbőségem van, és az én mellem kicsi (75A vagy néha 75B-s melltartót hordok). Neki épp lehetnek más arányai, mint nekem, de olyan hatalmas mell sehogyse lesz a 82-ből.

2013. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!