Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért divat nálatok...

Lányok, miért divat nálatok mostanában ez az idióta precíz szemöldök (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. ápr. 14. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
miért , milyen kellenne legyen? bozontos?
2013. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Mármint a rajzoltra/tetkósra gondolsz? Én azért rajzolom, mert 1x túlszedtem még fiatal koromban és azóta nem nő vissza normálisan.

De az enyém nem ilyen durva vastag, mint a képeken látható és nem is az a tök vékony, hanem a kettő között.

2013. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
hát ez tényleg undorító
2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es,senki nem azt mondta hogy legyen bozontos de ez tényleg csúnya,soha nem csinálnék magamnak ilyet
2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol a kérdező, hogy szögletes és ezért elég műnek néz ki. Hát nem tom, én is a természetes híve vagyok, nem a rajzolté.
2013. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem rajzolt szerintem, porral van megcsinálva.
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ehhez ceruzával rajzolják meg a formát, és porral töltik ki. tényleg nagy divat újabban, meg lehet csinálni szépen is, de több az ocsmány.
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem pl tetszik aminek ilyen íve van, meg hát ki lehet szedni ilyenre nem fontos rajzolni
2013. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert van, akinek ez tetszik. Mások nem a TE igényeid szerint fognak kinézni, mert jó esetben magasról tojnak arra, hogy neked mi tetszik; és úgy néznek ki, ahogy ők ki akarnak nézni. Lehet, hogy te nem csináltatnád meg ilyenre, vagy nem tetszik, ettől függetlenül senkinek nem kötelessége csak ezért máshogy sminkelnie. El kéne fogadni, hogy az emberek ízlése más, ami neked szar, az másnak meg rózsaszín és cukros és édes. Ennyi.
2013. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó, ne vedd magadra...(fiú vagyok - nem fogom szedni v festeni :D )

-igen, a szögletes az ami miatt mondom, h precíz, nem természetes

-mellesleg mindkét csaj szép úgy ahogy van, csak nem értem miért kell magukból műnőt csinálni

2013. ápr. 14. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!