Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tablókép kérdés? (többi lent)

Tablókép kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés

A gondom a következő.Bűn ronda vagyok és holnap lesz tabló fényképezés. Mondhatom azt hogy én nem akarok részt venni rajta? Tehetik ezt egyáltalán kötelezővé?

Rólam egyszerűen nem lehet előnyös képet készíteni, néztem neten ilyen "fényképezéshez való trükköket" meg próbálgattam is itthon fényképezővel de egyszerűen egyre rosszabb és rosszabb lett.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 15. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és 14 éves /L

8. os

2013. ápr. 15. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Dehogyis kötelező!

Istenem... én az érettségitablóképen nem voltam hajlandó megjelenni.... De egyszerűen csak azért mert 1 éve jártam oda és nem szerettem az osztályomat.

2013. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Senkit nem érdekel, hogy ronda vagy. Mindez nem arról szól, hogy ki milyen szép.
2013. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán normálist varázsolnak belőled képszerkesztővel, nyugi :)
2013. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Menj bele. 10 év múlva mire felnőtt leszel és megszépülsz röhögni fogsz magadon :D
2013. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!