Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tablókép!? Frizura, smink?

Izabell kérdése:

Tablókép!? Frizura, smink?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ballagási tablóképhez vajon milyen haj és smink illik...

Viszonylag hosszú a hajam...

Ajánlanátok valamilyen szolid frizurát és sminket?



2013. febr. 1. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnyerőbb ha ugyanolyan vagy rajta mint hétköznap szoktál lenni. Nem kell a frizurádat cicomázni, nem az a platform ez szerintem. Ahogy hétköznap szoktad hordani azt emeld ki, pl ha egyenesen szokott lenni extra ápolás, szép fényes legyen és egyenes, esetleg tupirozd picit h ugyanakkor dús legyen. Ha hullámos, ugyanezek. Nem nyerő ha tablókép kedvéért valami belőtt hajat csináltatsz meg kikeneted magadat. Legyen olyan a smink is mint általában, nem kell eltúlozni. Ha általában nem sminkeled magadat, akkor pl vékony tusvonalat, barnával., bézzsel való szolid sminkelést javaslok szemre, szempillaspirál, alapozó, púder, pirosító, szemöldököt finoman ki lehet emelni ... ha amúgy sose sminkeled magad ezt inkább bízd kozmetikusra de neki is mondd hogy szolid legyen nem akarsz úgy kinézni mint egy bazári pudli a tablón.
2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt a tablókép fotozásom és a hajam ugyanolyan volt mint ahogy hétköznap szokott lenni hiszen ha valaki visszanézi jó pár év mulva akkor jó lenne ha fel is ismerne, nem de? Amúgy nagyon minimális smink volt rajtam mert amúgy nem sminkelem magam.
2013. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a válaszokat!:*

Megfogadom a tanácsot:)

2013. febr. 2. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!