Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a karom lány létemre....

Szőrös a karom lány létemre. Nem merek szőkítőt vásárolni. Most egy dörzsivel ledörzsiztem a nagy részét. Ettol meg csunyabb lesz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ledörzsölted a szőrödet?? Nem is tudom elképzelni,hogy ez hogy lehetséges,de valószínűleg a bőröd legfelső rétegét is sikerült. Mért nem mersz szőkítőt vásárolni?

Én azt javaslom,hogy inkább gyantázd vagy epiláld ha nagyon zavar.

2013. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szőrös. Ha nem durván mint egy fiúnak akkor nem érdekes. Ha nagyon szőrös akkor meg gyantázd.
2013. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel dörzsölted le? Mindenkinek szőrös a karja, ha téged zavar, akkor inkább gyantázd, de különben senkit nem fog érdekelni, hacsak nem nagyon durva. Barátnőm karján pl. jobban látszik, mint az enyémen (oké, nekem szőke) és abszolút nem zavar.
2013. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak picit, de már megoldottam:)
2013. ápr. 30. 23:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy külön ilyen dörzsi. Direkt szőrre.
2013. ápr. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!