Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így tudok szőkéből barna...

Így tudok szőkéből barna lenni anélkül, hogy bezöldülök, ledobja a színt?

Figyelt kérdés

Első lépésben visszapigmentálom a hajam.

2*60 ml 3%-os oxival egy árnyalattal világosabbal bekenem a hajam,lemosom,megszárítom.

Majd rá 1:1 arányban keverve a festékkel ( 6%-os oxi) egyel sötétebb árnyalat,mint amivel visszapigmentáltam ? Így is le fogja dobni?


kb 8-9 -es árnyalatú a hajam,de csúnya sárga már, és most vettem wella 6.1-et,amivel visszapigmentálnám , majd az 5.0-át kenném rá ( ez egy világosbarna szín )

Nem akarok sötétbarna hajat.


2013. ápr. 16. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,egyébként megyek majd fodrászhoz, kb 1 hónap múlva és megkeressük a nekem megfelelő barnát,de hozzá már úgy akarok menni,hogy ne dobja le a szint... Mert nincs pénzem havonta festésre járni,mert ledobálja. Ezért akarom itthon "előkészíteni". Úgy gondoltam,hogy ezt megcsinálom a héten, utána 2 hét múlva ráfestem az 5-öst,majd 1 hónap múlva fodrász.
2013. ápr. 16. 00:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szőke egyedül a hennásat nem dobta le olyan gyorsan. De lehet egyénenként változó.
2013. ápr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hennát nem szeretnék,mert utána arra nrm lehet rendes festéket kenni
2013. ápr. 16. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam a visszapigmentálás az hogy a vörös meg narancspigmenteket visszafested a hajba. Tehát valami vörösesbarnás cuccal kéne, nem hamvassal. Meg a vörös pigmentek tuti megmaradnak alapnak... részben legalábbis, mert az kopik ki legkésőbb.
2013. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem egyre gondolunk. Nem henna volt, csak hennás. Elvileg valami kímélőbb, kevésbé káros. Amikor ez már megmaradt rajta hosszabb ideig, akkor lehetett normális festékkel, semmiben nem zavarta.

Nekem tényleg minden mást ledobott, ezt is, csak lassabban. (gyakori hajfestés miatt próbáltam ki)

Fodrász se tudott vele mit kezdeni. De csak egy tipp, ha nem jön be más, kipróbálhatod.

2013. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!