Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium/ alapozó? Bővebben lent

Szolárium/ alapozó? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szoláriumba járni,még nincs színem. De kicsit tartok tőle, hogy nem lesz olyan szép barna a bőröm. Ti szoktatok alapozót használni, ha jártok szoláriumba is?

2013. ápr. 11. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Én csokicsöves szolariumba jartam sztem eleg szep barna szinem volt. De a szep napbarnitott szinre persze ne szamits. Az alapozot le kell mosni szolariumozas elott.
2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem használok alapozót, csak korrektort, de a kettő nem zárja ki egymást. Alapozósan meg ne menj szoliba mert nem tesz jót a bőrnek. Egyébként kicsit zavaros volt a kérdés(nekem). Lehet, hogy nem úgy gondoltad, de az alapozót nem barnítónak szokták használni.
2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tudtam hogy kiírni:D

Szóval, nekem elég fehér a bőröm, és alapozót használok, ami barnább, a bőrömnél egy picit. De az alapozót már unom, szeretnék szép arcot, és napbarnított testet, ezért kezdtem el járni szoláriumba. Most megyek 2. alkalommal, de félek, hogy nem lesz olyan szép barna a bőröm, és akkor újra alapozót fogok inkább használni...

2013. ápr. 12. 13:56
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne használj barnább alapozót mint az arcszíned, mert az nem szép. Itt a nyár mindjárt feleslegesen dobod ki a pénzt szolira, inkább napozz( persze csak óvatosan). Szoliba inkább télen járj, h ne veszítse el a bőröd a barnaságát.
2013. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!