Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akar mindenk...

Szerintetek miért akar mindenki modell lenni? Mi olyan jó benne?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

1. vagy túl magabiztosak

2. azt hiszik, hogy ebből könnyen megélnek

2013. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik ez egy könnyű és jó meló amivel sokat lehet keresni. Csak épp ez nem így van...
2013. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem jo benne
2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert rohadt naivak.
2013. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolják hogy majd heti egy-kétszer elmennek fotózásra amiért több százezret kapnak, persze csakis rendes ruhában.
2013. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlenül arról van szó hogy azt hiszik,hogy ez könnyű munka.Korábban én is akartam modellkedni,sokan mondták hogy lehetne,én azért szerettem volna mert kevés az önbizalmam hátha ettől több lenne.Egyébként meg lehet élni belőle,csak nem Magyarországon.
2013. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sciencebitch válasza:
A sok utazás, hírnév, szép ruhák, pörgős élet....sorolhatnám :) de nem mindenki szeretne modell lenni. Engem már sokszor leszólítottak az utcán ügynökségektől, de nem éltem a lehetőségekkel, inkább a neurobiológiát választottam hivatásnak.:D
2013. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!