Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hasonlítanak egymásra...

Miért hasonlítanak egymásra ennyire a modellek?

Figyelt kérdés
Van külön egy sminkelési technika? Megfigyeltem, hogy szinte minden topmodell ugyanúgy fest..értem ezalatt, hogy nagy szem, néha kicsit "macskás", az arccsont kiemelve, pirosító, kicsi száj. Kicsit olyan husky-s beütésük van. Vagy direkt az ilyen típust keresik? És akinek esetleg nagy orra van, kis szeme, széles szája? Olyan fura, mintha lenne egy "modell stílus" és mindenki hasonlítana a másikra.
2009. szept. 24. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
ugyan az restaurálta képet photoshoppal
2009. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ku*vára nem hasonlitanak, csak féltékeny vagy és kötöszködhetnéked van mert láttál egy szép modellt
2009. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A trend miatt. A ruhákhoz (kiegészítőkhöz) hasonlóan a smikntrendek is változnak. Ha egy divatház a ruhákhoz kitalál (felhasznál) egy smink- és frizura trendet, akkor az összes modellt olyan stílusban küldik kifutóra. Ha smink nélkül nagyon különbözőek is, ettől úgy tűnik, mintha ugyanolyanok lennének. De szerintem ez tök jó :)


Egyébként minden időszakban vannak "divatos kinézetű" lányok. Egy jó ideje már a széles arcú, keskeny állú, nagy szemű, kicsi- de duci szájú, vörös- vagy szőke lányokat vonultatják fel. Alien- lányokat :) (Lily Cole, Natalia Vodianova, Gemma Ward).

Vannak egyébként "szépséghibás" modellek is, a Glamour-ban egyszer bemutattak néhányat: volt köztün elálló fülű, görbe orrő, és olyan is, akinek elég hangsúlyos szünet volt a két első foga között. Ja, és volt nagyon szeplős, és alacsony homlokú is. Szerintem ők is jól néztek ki :)

2009. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15:25-nek: De szánalmas vagy:D A kis szemet, nagy orrot csak példának írtam, nem azért, mert én úgy nézek ki. Csak mostanában észrevettem, hogy szinte minden modellnek nagy szeme, hamvas, hófehér bőre van, kicsi, telt szája, stb..Ha ez az arckarakter a mérvadó, akkor nekem is lenne esélyem a modellszakmában.
2009. szept. 24. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
uuuristennn..nem azért mertt te ugy nézel ki de akkor neked is lenne esélyed...egymást ütik a szavaid!
2009. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem a kérdezőnek van kötöszködhetnéke...
2009. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egy szóval se mondtam hogy nincs kötözködhetnékem kedves :D
2009. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért ütnék egymást a szavaim?:D Nem tehetek róla, ha probléma van az intelligenciáddal:) Ajánlom neked a szövegértési gyakorlatokat.
2009. szept. 24. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert egyformára sminkelik őket. Amúgy nézd csak meg milyenek smink nélkül! Úgy nem hasonlítanak egymásra...

Na meg ott van a mindenki kedvence, a photoshop, amivel, ha ügyes vagy, bármilyen arcot át tudsz alakítani, hogy másmilyen legyen...

2010. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!