Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg unalmas a szürke szem?

Tényleg unalmas a szürke szem?

Figyelt kérdés
Világosszürke szemem és barna haja van, de a minap a fejemhez vágta egy lány (neki barna szeme van), hogy a szürke szem olyan unalmas és semilyen, és ez kissé rosszul esett:/ Tudom hogy butaság ezen agyalni de azért megkérdem a véleményeteket.

2013. ápr. 17. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát szerintem az egyik leggyönyörűbb szemszín, próbáld ki a hajszínnel kiemelni plusz ügyes sminkkel. Barna sokkal unalmasabb ha jó szó ez rá,nekem zöldesbarna van de imádnám a szemszínedet:)
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi ritka...mitől lenne unalmas?
2013. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon ritka és különleges szemszin, ugyhogy nem lehet unalmas...
2013. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik szemszín sem unalmas tehát a szürke se.. :) mondjuk mázlista vagy, hogy neked az van nekem zöldesbarna, nem különösebben szeretem..:/
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nagyon szép lehet, szerintem csak féltékeny! :)

örülj neki hogy ilyen különleges szemed van

2013. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Én sem vagyok oda a szürke szemért, főleg sötét hajjal olyan depressziós külsőt ad sok embernek, vagy nem is tudom hogy mondjam.

De hát ez van, ezt kell szeretni, szerintem ilyeneken hülyeség agyalni, ízlésen vitatkozni meg nem érdemes. Látod sokak irigyelnek itt is. :D

Az sokkal rosszabb, mikor valaki mindenféle természetellenes árnyalatot kölcsönöz a szemének kontaktlencsével, főleg, aki állítja, hogy eredeti a színe. :D

2013. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most már nagyobb a nyugi, köszi a válaszokat:D És a barna szeműeknek üzenem hogy attól még hogy gyakori szemszín, még lehet szép:)
2013. ápr. 17. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy:)

Nekem a szürke a kedvencem, annyira ritka, szinte még alig láttam pár emberen. Ha választhatnék, akkor szürkét szeretnék. Főleg sötétbarna, fényes hajjal, az annyira kiemeli!

2013. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szürke a legszebb szemszín :) Nekem kékeszöld van, azt is szeretem.
2013. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A világosszürke a legszebb szerintem is. Szép sötét füstös sminkkel ki lehet emelni.

Ha úgy nézzük a barna a legunalmasabb, mivel az a leggyakoribb.

2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!