Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állítólag fura az ízlésem....

Állítólag fura az ízlésem. Oké, tudom, hogy ez változó, de ez szerintem is így van. Szerintetek is fura? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Kétféle stílus tetszik srácokon. A punk/rocker/emós (amit azért veszek egy kalap alá, mert azért külsőben a mai rockerek és az emósok nem nagyon térnek el, és a punkhoz is közel áll, szerintem), és a raszta. Én annyira egyikhez sem tartozom, mert emós haj + átlagos/rockeres ruhák + punk zenék, vagy reggae. Valahogy ezek nekem sehogy sem férnek össze.

2013. ápr. 18. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne férnének össze?

Jó,ha az emót nem nézzük(az nagyon nem jön be),akkor van egy csomó olyan ismerősöm akikre ezek illenek,keverik őket,tök jól megvannak vele.

2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne foglalkozz vele mások mit modnanak.ha Neked ilyen a stílusod akkor ilyen.úgy élj és olyan zenéket hallgas,ahogy az Neked a legjobb! :)
2013. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!