Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem ritka manapság,...

Csak szerintem ritka manapság, hogy egy fiatal lánynak ápolt, természetes színű, hosszú, nem mű, egyszerű haja van?

Figyelt kérdés
Bárhova nézek minden nőnek vagy festett, vagy ápolatlan (töredezett [hajvasalótól], zsíros, festékkel együtt lenőtt haja van, ami a póthajjal együtt, vagy anélkül, tiszta hülyén vagy levágva. Nekem hosszú barna hajam van, soha életemben nem vasaltam, nem festettem, valamint rendszeresen ápolom, egyszerű a növése, csak a végéből szoktam vágatni, a hossza miatt. Viszont akárhol vagyok teljesen különcnek érzem magam, alig ha látok az én hajamhoz hasonló hajú lány.

2013. ápr. 5. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, mert soha senki nincs megelégedve a saját hajával, hajszínével, semmivel.
2013. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

ezzel azt akarod írni, hogy remek hajat örököltél, büszke vagy rá?

A tök egyenes, nem töredezett hajon mégis mit kellene vasalni vagy vágni?

Lehet másnak meg azt nem tetszik, hogy a tiéd lóg, semmi fazonja.

2013. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok kedves kérdező. De szerintem örüljünk, hogy nekünk így tetszik a hajunk...sztem a természetesnél nincs szebb. :)
2013. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinek egyforma az ízlése és amúgy is furcsán nézne ki ha mindenkinek ugyan olyan lenne a haja. Amúgy meg lehet, hogy másnak meg pont a tiéd nem tetszik, például nekem sem jön be az egyszerű fazon:/ Sokmindenki nincs megelégedve a hajával, örülj neki, hogy a tiéddel nincs gond:)
2013. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is hosszú a csipőmig érő természetes és dús barna hajam van :) imádom a hajam :) A legszebb éke egy lánynak,nőnek a szép és ápolt haj! Nagyon örülök,hogy ilyen szerencsés vagyk. !! :) És jó olvasni,hogy vannak még hozzám hasonló lányok. Az viszont néha zavar amikor megkérdezik tőlem,hogy mennyibe került a póthajam?? És hogy ki csinálta?..:) :D :O Ledöbbennnek persze, mikor megmondom, hogy ez az eredeti természetes hajam ami soha életemben nem volt festetve és nem is tervezem!

23/L :)

2013. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem derékig érő, hosszú egyenes festett fekete ápolt, nem töredezett hajam van. Azért festettem be, mert alapból seszínű lenne és az nekem nem tetszik. Most komolyan nincs neked jobb dolgot mint mások haját nézegetni és emiatt teljesen külüncnek érezni magad???
2013. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

-.-"

én ehhez nem tudok hozzászólni. Nekem hátközépig érő, egyáltalán nem töredezett,hullámos,ápolt és festett hajam van. Na most milesz?

2013. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen ritka. Egyébként, én vasalom, mert ha elfekszem muszáj, és volt már melírozva is. A póthaj elég undorító tud lenni, főleg ha felcsatolják a hajukat, és az eredeti hajának közel sincsen olyan anyaga, mint a póthajnak... Valamint az eredeti haj sosem néz ki úgy, mintha elfelejtetted volna leborotválni a hónaljadat. Biztos van olyan, aki igényesen, szépen, ügyelve a színre, árnyalatra meg mindenre és fel tudja rakni, de a mai tinikből kiindulva elég kiábrándító, ahogy kinéznek. És akkor még ők mondják, hogy adnak magukra. (Most még nem is beszélve a műkörömről.)
2013. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hosszú, hullámos, szép és soha nem volt festve :D még se vágok fel vele.. ja de, most megtettem :D viszont egyáltalán nem érdekel ha valaki festi, vasalja vagy póthaja van. ha neki így tetszik :) nem tudom te mér vagy ezen kiakadva :)
2013. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én hajam is természetes színű, bár festett. De senki meg nem mondaná róla.

Persze ha már nagyon lenőne, amit azért nem szoktam hagyni, akkor látszana a különbség.

Én töredezett hajú nőt nemigen látok. Zsírosat se nagyon, mert akkor általában mindenki összefogja. Meg ma már vannak jó kis száraz samponok, néhány éve még nemigen voltak a piacon.

Főleg a szőkéknél feltűnő a lenövés, de hát a szőkített haj ezzel jár, nem lehet két, három hetente utánfesteni, azt nem bírná se a haj, se a fejbőr. De ettől még nem olyan ronda.

2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!