Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel jelentkez...

Ezekkel a méretekkel jelentkezhetek az Attraktive modellügynökséghez?

Figyelt kérdés

Magasság: 172 cm

Súly: 44 kg



2013. ápr. 19. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezekkel a méretekkel inkább ide jelentkezz:


[link]

2013. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel orvosnál jelentkezz mert gondolom anorexiás vagy.
2013. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmetlen válaszokat.! Én is utoljára pofázom el h nem vagyok anorexiás, hanem vérszegény vagyok.! -.-
2013. ápr. 19. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy nem anorexiás, és emésztési zavarai sincsenek, hanem csak egyszerűen bármennyit eszik nem hízik egy dekát sem... sajna ezt az Anyukájától örökölte... ÉS NE MERJE SENKI LEANOREXIÁZNI, Mert ez nagyon szarul esik ám neki!!! (csak azért mondom mer ismerem az illetőt)
2013. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megszólaltak a tökéletesek -.-
2013. ápr. 19. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

A válaszaidból az is lejön, hogy még gyerek vagy. A modellkedés meg nem abból áll hogy vígan pózolsz párat és kész, dől a lé.

Ha vérszegény vagy akkor orvos kell és gyógymód. Betegen alkalmatlan vagy erre a munkára meg szinte minden más komolyabb fizikaira is... ott esnél össze 1 órán belül. De gondolom fogalmad sincs milyen a modell munka... nézz utána jobban. Mert ez egyáltalán nem könnyű és nem beteg embereket keresnek, hanem sportos, tökéletes vékony alakú, magas lányokat. Akik bírják a napi több órás megterhelő munkát is. A magasságod egyébként megfelel, de a súly nem lényeg, a méreteid fontosak, mell, derék, csípő...

2013. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.
2013. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg alacsonynak számítasz a modellek világában, bár vannak akik veled egyform magasak, mégis összejött nekik a modellkarrier. Én azt javaslom, küldd el nekik a jelentkezésed neten, képekkel együtt, és ha jónak találnak, fel fognak hívni Budapestre egy találkozóra.
2013. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és úgy is van valakinek esélye, hogy ugyanekkora magas, csak 51 kg??
2013. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!