Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfüm illene hozzám?

Milyen parfüm illene hozzám?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. 22 éves lány vagyok, szőke, kék szemű, magas, vékony. Külföldön élek, tanulok, mellette pedig délelőttönként egy 5 csillagos szállodában szolgálok fel reggelit a vendégeknek, éjszakánként pedig egy bárban dolgozom a pultban. Mindkét munkahelyemen elvárják, hogy használjak parfümöt. Tiszta vagyok, mosakszom rendesen, tisztán tartom a ruháimat, használok dezodort, nem vagyok büdös,szépen öltözködöm, de parfümöt csak nagyon ritka alkalmakkor használok. (pl színház) Nem szeretek vastag illatfelhőben úszni, nem illik hozzám, nem ilyen típus vagyok. A főnökeim viszont rendkívül csúnyán néznek, hogyha nem illatozva jelenek meg akár a bárban, akár a hotelben. Arról, hogy ez igénytelenség-e már tettem fel egy kérdést, most az érdekelne, hogy mégis milyen parfümöt kellene vennem. A parfümériákban tökéletesen elveszek, ma végigszagoltam a fél boltot, tele van az orrom szagokkal, mégse találtam meg az igazit, ráadásul pénzkidobásnak élek meg megvenni egy 80 eurós parfümöt... Ennél olcsóbbat pedig nemigen láttam ma. Mit javasoltok? Bármilyen tippnek örülnék, konkrét márkának, illatnak, stb. Köszönöm!
2013. ápr. 19. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőke vagyok én is és kék szemű. Nekem ez a parfüm: [link]
2013. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen hatást akarsz elérni? A szállodában ugyanis gondolom valami visszafogottabb lenne jó a pultba meg valami dögös.


[link]


[link]


[link]


Az első a legvisszafogottabb, a harmadikkal meg én pl. bárhol, bármikor jól érzem magam. A középső meg egy jóleső komfortillat, valahol a kettő között. A hajad, szemed színe parfümválasztásnál szerintem nem oszt, nem szoroz. A lényeg abban rejlik, hogy passzol a bőrödhöz. Nem tudom külföldön honnan érdemes online rendelni, de úgy olcsóbb mintha Boltban vennéd.

Ha nagyon el vagy veszve még mindig bemehetsz egy parfümériába és kérsz tanácsot az eladótól.

2013. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!