Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan modellügynökség...

Van olyan modellügynökség ahol annak ellenére, hogy 23 éves vagy és kezdő, nem kell tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol látnak benned lehetőséget.
2013. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen nem kell tanfolyam ha jók az ember adottságai. Viszont már nagyon koros vagy ehhez a szakmához, ebben a korban már kiöregedni szoktak a modellek.
2013. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen Igen tudom :) Épp ezért kell számomra a tanfolyam az ügynökség szerint, mert 23 évesen már profinak kellene lennem , viszont akarnak foglalkoztatni. Ez miatt kellene egy gyors talpaló :/

(csak gondoltam megtudakolom lehetséges lenne-e akár tanfolyam nélkül is máshol. )

2013. ápr. 19. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Külföldön érdemesebb lenne, ott nem hazudnak ennyit az ember pofájába, csak hogy lehúzzák pénzzel..
2013. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én is voltam modell de nem kértek ilyesmit.. bár én otthon gyakorolgattam könyvel a fejemen menést és tükörben a pózolást.. ennyi ... de a legtöbb és a legsikeresebb lányoknak sincsen végzettsége erről... szerintem felesleges is..ha csak nem le akarnak húzni, hogy habi iratkozz be és fizess.. meg a legtöbb lány aki járt is ilyen suliba nem ment egy modellügynökséghez sem mert nem kaptak munkát... ja és elég borsos is az áruk 1 hónap 45000-ft... + még ami kell... szóval jól gondold meg.. nem lebeszélni akartalak... de ez így teljesen abszurd....!!!
2013. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, köszi a válaszokat. A modellek nem suliban tanulnak valóban.
2013. ápr. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!