Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok? 160...

Szerintetek kövér vagyok? 160 cm 78 kg? Amúgy szerintem szép vagyok.

Figyelt kérdés
amúgy teljesen meg vagyok magammal elégedve, mert szerintem nagyon szép vagyok, de egyedül az alakomat nem szerettem, mert kicsit kövérnek érzem magamat. De amúgy szép vagyok, nagyon.
2013. ápr. 20. 10:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy elégedett ember...
2013. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
B*szd meg ekkora hülye kérdést sem olvastam még..amúgy az vagy.Kép nélkül is meg lehet állapítani.Ez amúgy ilyen kamu kérdés,vagy tényleg ekkora az egód?
2013. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mért lenne kamu?
2013. ápr. 20. 10:59
 4/30 anonim ***** válasza:
hát kicsit sokszor írtad le,hogy mennyire rohadt szép vagy.most így nem teljesen értem,mi a kérdés.ha jól érzed magad,miért kérdezed,hogy kövér vagy-e.Mert nyilván az vagy ekkora súllyal.de nem köcsögségből mondom,csak őszinteségből.irigyellek,hogy ennyire elfogadod magad
2013. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
hát a 60kg már jó lenne, de ez így szerintem elég sok.
2013. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kamukérdés.
2013. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

nem kamu. Vannak olyan emberek (férfiak és nők), akik baromi rondák és kövérek, mégis tetszenek maguknak, mert nincs önkritikájuk.

Láttam én már butikban ronda dagadt nőt, aki belenézett a tükörbe és azt mondta abarátnőjének: "ez nagyon jól néz ki, nagyon jól nézek ki benne" :)

Akárhogy is néztem, még csak kicsit sem volt szép...


Kérdező, persze még mindig jobb, ha szépnek érzed magad, mintha rondának....lehetséges, hogy tényleg helyes lány vagy, én cáfolom meg :)

2013. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

Igen. 160 centihez olyan 55 kiló körül lenne az ideális. Én is 161 centi vagyok és voltam 60-61 kg és már azt is nagyon soknak éreztem, úgyhogy változtattam az étkezésemet és hopp, le is ment 4 kiló. :)


Amúgy válaszolók, csak nekem tűnt fel, hogy egyébként az alakjával abszolút nincs kibékülve?! Mindenki leragadt ott, hogy mennyire szépnek tartja magát a kérdező..

Egyébként már van 2 ok, hogy lefogyj. Egyrészt az egészséged érdekében is jó lenne leadni néhány kilót, másrészt azért is, hogy jobban érezd magad a bőrödben, elfogadd az alakod.

2013. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszel...
2013. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy jól nézel ki ha magabiztos vagy és van kisugárzásod. A lényeg hogy Te érezd jól magad.
2013. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!