Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki van itt a modell szakmában,...

Ki van itt a modell szakmában, aki ért az arcokhoz, aki őszintén meg merné mondani nekem egy képről, hogy mit lát benne?

Figyelt kérdés

Voltam már modellügynökségen, de ahogy elnéztem a dícsérgetésen kívül nem sok mindent tudtak. Jó kép, jó kép.. Szeretnék egy őszinte véleményt, lehetőleg szakmai oldalról.

(Nem modellkedni akarok)



2013. ápr. 20. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
19/F 190cm.
2013. ápr. 20. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Küld el a képed, és ha tehetségesnek ítéllek meg, oda adom a képet az ügynökségnek. :) Hátha sikered lesz, és téged is beválogatnak a nyári fotózásokhoz! :)
2013. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2013. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted, kíváncsi vagyok rád. Van egy kis tapasztalatom ilyen téren, mert magam is ezen a pályán akarok elindulni, remélem tudok majd segíteni. :)
2013. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!