Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda lennék? (lent tovább)

Ronda lennék? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Szóval, egy srác elterjesztette rólam, hogy meleg vagyok még 3.-ban, mert hosszú hajjal mentem suliba évnyitón...

Aki kíváncsi a teljes történetre írjon privit ;)

A lényeg az lenne, hogy azóta mindenki folyamatosan rombolja az önbizalmamat.

Azzal, hogy :

-De ronda vagy!

Meg, hogy :

Ha jól öltöznél és levágatnád a hajad és elmennél fogszabályzásra még jó pasi is lehetnél!

Szóval ilyenekkel folyamatosan rombolják az önbizalmam.

Lehet, hogy ők ezt nem érzik, de 4 év után már eléggé kezd fájni.

Tényleg ronda lennék?

Kép: [link]



2013. ápr. 21. 12:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem tetszetős..a hajad hossza pl. pont jó

Ha a fogaid állásával gondok vannak, akkor arra áldozz be, tegyél félre

..az évek majd szintén markánsabbá teszik a vonásaidat... :D s majd akkor borostásan, maga a tökély leszel ;)..persze, ha olyan a stílusod..Fel a fejjel!

2013. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda!

A hajad tényleg lehetne rövid, a fogszabályzót innen nem tudom megítélni, de ha úgy gondolod, hogy kéne, beszéld meg a szüleiddel, biztos megoldható.

Nyugi, semmi baj nincs veled, ne hagyd hogy piszkáljanak a többiek. Ne törődj velük, majd abbahagyják!

41/N

2013. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pasi leszel!
2013. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézel ki :D a hajad tökéletes(nem szeretem oldalt lenyírt középen felzselézett hajú srácokat) Jól nézel ki:))
2013. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár a fogaid nem látszanak, de szerintem felnőttként nagyon jól fogsz kinézni! Mediterrán típusú pasi...a kedvencem :D
2013. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 21. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
én meg fiú vagyok és nem b*zi, de sztem is jó vagy xd a fogad nem látom, de a hajad, arcod egyáltalán nem csúnya szerintem
2013. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy ronda. Ahogy látom elég fiatal vagy, lesz ez még jobb is. :)

Fogszabályzót csak akkor kérj, ha téged is zavar, a rosszindulatúakkal nem kell foglalkozni.

(lány)

2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda. Tetszik a szád, jó vastag ajkaid vannak, a hajad pont jó, ha szükséged van fogszabira akkor egy estit szerintem vállalj be :) Lehetnél vidámabb a képen...

üdv 17/L

2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dehogy vagy ronda, jól nézel ki! :) pont az a fajta, aki után majd a földön csúsznak a csajok.

A hajad nekem így tetszik, szerintem ne vágasd le.

A fogszabályzást viszont érdemes megcsináltatni. Ahogy változik a világ, akár még egy állásinterjún is szerepet játszhat a rendezett, szép fogsor.

2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!