Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan betegségem van amibe...

Olyan betegségem van amibe belehalni ugyan nem lehet de akkora szenvedést okoz hogy elviselhetetlenné teszi mindennapjaim. Gyógyítani nem tudják ez egy bőrbetegség. Legszívesebben öngyilkos lennék mert már nem bírom tovább. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Leírnád a tüneteidet? Hátha tudok segíteni.
2012. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szabó Péter Ferec ***** válasza:
100%
Igen, ha többet írsz róla, jobban tudhatjuk miről van szó: allergia miatt, vagy stressz is kiválthatja, de legtöbbször az immunrendszer legyengült állapota áll a háttérben. Ennek megerősítésére vannak természetes gyógynövény kivonatok, melyek elősegítik a szervezet öngyógyító képességeit és helyreállítják az immunrendszert.
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Baromságot beszélsz, Feri!


Mégis, mi az anyámmal tudod erősíteni az immunrendszert?? Már úgy mégis?! Tudod, hogyan működik és milyen hatása van a bőrgyógyászati betegségekre?


OMFG.


Kérdező, mi az adott betegség?

Plusz, ha azt mondták, hogy gyógyíthatatlan, akkor jobb, ha megtanulsz együtt élni vele, és az élet élvezhető örömei felé fordulsz!

2012. febr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rozacea de az orvosok ebben sem biztosak állandóan ég az arcom és teljessen vörös ég viszket fáj a meleget abszolút nem bírom ja és álltalában állandóan gyulladásban van.
2012. febr. 8. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell megtanulnod együtt élni ezzel a kellemetlen állapottal, viszont nem egyszerű változtatni az életmódon, csak a nagyon eltökélteknek sikerül.

Mert igen, ezt a problémát is magunk okozzuk magunknak azzal, ahogy élünk, táplálkozunk, és gondolkodunk. Ha el akarod felejteni ezt a bőr tünetet, akkor kérlek röviden írd le nekem, hogy milyen ételeket, italokat fogyasztasz általában, olyanokra gondolok, amit mondjuk napi rendszerességgel eszel. Milyen kozmetikumokat, krémeket, testápolókat használsz, és ami a legfontosabb, kérlek írd meg hogy milyen lelki állapot jellemez Téged.

Ha ezeket elmondod, akkor megpróbálok tanácsot adni arról, hogy min érdemes változtatni, mik azok a táplálékok, amikkel elérheted hogy eltűnjenek ezek a csúnya vörös foltok az arcodról.

Azért merek segítséget felajánlani, mivel már tudtam eredményt elérni másoknál is.

2012. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szabó Péter Ferec ***** válasza:
100%

Kedves névtelenül stílustalan!

Ha valaki segítséget kér, annak szívesen próbálok segíteni. A kérdezőnek írtam soraimat és természetesen tudom mi az az immunrendszer, és azt is tudom mivel lehet hatékonyan erősíteni, ellentétben Veled! Te viszont, -már csak a stílusodból is következik- látszik milyen segítőszándékú ember lehetsz! (persze névtelenül)

2012. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Azt tudom kb erről hogy csak szinte vizet ihatok és legjobb lenne ha enni sem ennék semmit így biztosan nem irritálná semmi.Egyébként alkoholt nem iszom mert azonnal begyullad az arcom ennivalót meg megeszem mindent ami állítólag nem egészséges pl. fűszeres erős zsíros kajákat.De ha valaki tudna valami tuti étrendet biztosan kipróbálnám.Tegnap nem reggeliztem délben bableves este egy kevés sültcsirke.Reggelre megint begyulladt az arcom.??????????
2012. febr. 9. 10:34
 8/11 anonim válasza:

Szia! Ha az orrod és a szád körül, az álladon van a gyulladás, nagyon apró kidudorodó pöttyökben, akkor perioralis dermatitis-ed van. Ez egy 20-40 év közöttieknél viszonylag gyakran kialakuló ekcémaszerű bőrbetegség, amit az erős gyulladás miatt kortikoszteroidokkal szoktak kezelni. Sajnos ezek úgy csökkentik a gyulladást (vagyis a túlzott immunválaszt), hogy legyengítik a bőr védőrétegét, így viszont utat nyitva az egyéb felülfertőzéseknek, például a gombának. Így ha ílyen tüneteid vannak, és szteroidokat írnak fel, azokat csak rövid ideig, lokálisan, kis mennyiségben szabad használni!

Ha a gyulladás az orcákon jelentkezik, határozott körvonalú, és a felülete sima, akkor valóban rosacea betegségről van szó, ami szintén gyógyítható, leginkább a Rosex krémet szokás felírni.

Az étkezésnek kevésbé van köze a tünetekhez, mint annak, hogy milyen kozmetikumokat használsz. Csak szín- és illatanyagmentes, bőrgyógyász által felírt termékeket használj, fluormentes fogkrémet, és soha ne dörzsöld a fertőzött felületet(pl. törülközővel).

Remélem segítettem, de mindenképp járjál a bőrgyógyászodhoz, ha pedig azt mondja, hogy ez gyógyíthatatlan, akkor válts bőrgyógyászt! Van úgy, hogy a tizedik orvos találja csak meg a megoldást.

Sok sikert!

2012. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha valódi megoldást szeretnél, akkor első körben hagyd ki az étkezésedből az összes állati eredetű tejet, és tejterméket, ide tartozik a túró, sajt, joghurtok, tejföl, és minden aminek az elkészítéséhez tejet használnak. Ha ezt meg tudod tenni mondjuk két-három hétig, akkor látni fogod az eredményt, és valószínűnek tartom, hogy nem is fogsz visszatérni a tej fogyasztásához.

Emellett javasolnék Neked napi szinten szedni olyan B-komplex vitamint, amelyben kevés az adalék, és benne van az összes B-vitamin fajta. Nagyon fontos lenne az új bőrsejtek születéséhez nélkülözhetetlen C-vitamin, amiből naponta 2-3ezer mg-ot kéne fogyasztanod, valamint Omega3 zsírsavat, mely naponta legalább 1000mg-os legyen. Szerintem a tej elhagyása már napokon belül javulást idéz elő, majd szépen lassan a vitaminok hozzásegítik az immunrendszeredet a normális viselkedésre.

Szurkolok érte!



ha

2012. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NYÁRON MINNÉL TÖBBET NAPOZTASD a kérdéses testrészeidet. Ne hidd hogy Neked van egyedül ez a betegséged. Kozmetikus vagyok és nagyon jól láttam hogy szép házasságban élt minden ilyen ismerősöm. Mindenki tudja, hogy ez nem fertőző. Ha a homlokod is pszoriázisos, viselj fufrut, ha a könyököd is akkor ne viselj ujjatlan ruhákat. Mindent meg lehet oldani, főleg ha egy kicsit Te is segítesz magadon. Fel a fejjel, vannak ennél súlyosabb bajok is. Kozm. Kati
2012. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!