Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az igényes...

Mit gondoltok az igényes csúnya emberekről?

Figyelt kérdés

Úgyértem: Vegyünk egy olyan normális, vékonyabb testalkatú (tehát ha esetleg puhább is volt régen, lefogyott, tett ellene) ugyanakkor csúnya arcú nőt/férfit, aki ad magára. Márkás ruhadarabokat vesz fel, jó stílusérzékkel öltözködik, ápolt, tiszta, igényes. Nő esetében sminkeli magát, ahogy tudja, azt is igényesen.. de az arca így is csúnya marad.


Mit gondoltok az ilyen emberekről?

"Feleslegesen ad magára ennyire/sminkeli magát/ így is úgy is ronda marad" ?

Kiröhögitek és inkább azt mondanátok neki hogy ne is fáradozzon?



2013. ápr. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Nevetségesnek tartom magam, olyan ez, mint egy kipolírozott meztelencsiga. Szebb nem lesz tőle, de legalább hasznosabb sem. 21F
2013. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

"Márkás ruhadarabokat vesz fel, jó stílusérzékkel öltözködik"

A márkás ruha semmit sem jelent,az ember úgy is lehet igényes hogy nem engedheti meg magának a márkás ruhákat,és nézőpont kérdése hogy ki szerint milyen a jó stílus,szóval nem lehet ebből kiindulni.

Nem röhögöm ki azt aki ad magára,esetleg nem annyira helyes de a stílusa bejön nincs vele semmi gond,de ez a márkás ruha dolog engem nagyon kiakaszt,nem ez alapján kell megítélni az embert.

19L

2013. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze 2. válaszoló nem is úgy értettem, hanem hogy az illető költ magára dögivel, annak ellenére h ebben az esetben pl az arcán nem javít semmit,

És tegyük hozzá, egy dagadt, igénytelen, undorítóan öltözködő ember is hamarabb elkel mint a feljeb leírt személy.. Ha valakinek ronda az arca eláshatja magát:(


egyébként köszi a válaszokat

2013. ápr. 21. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is fentakadtam, amin a második válaszoló:). Egyet is értek vele.


Nők esetében nem tudok mit írni, mivel én is nő vagyok, de lehet egy ronda arcú férfiban eszméletlen sárm is vagy akár az arcánek egy bizonyos része, ami miatt az egész embertől elolvadok:D. Pl. az ajkai, az orra, a szeme színe. Az apró részletek sokszor jobban érvényesülnek, mint Brad Pitt teljes valóban:).


27/N

2013. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért röhögném ki? Csak azt gondolom, hogy nem vlami szép lány/srác, de legalább nem igénytelen. Az viszont szánalmas, mikor ezek röhögnek ki másokat.
2013. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

inkább mint fordítva. :) én sem vagyok olyan nagyon szép példány, de adok magamra, fontos, h jó benyomást keltsek. nem mindenki születhet tökéletes arcú, alakú manökennek, de mindenkitől elvárható, h igényes legyen, ízléssel válassza meg a ruháit.


sokkal jobb csúnya, ámde stílusos embernek lenni, mint csúnya, büdös, ápolatlannak :D

2013. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!