Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek teljesen...

Van itt olyan akinek teljesen sikerült megváltoznia külsőleg pozitív irányba? Mit sikerült elérnetek?

Figyelt kérdés

Lefogyásilag, megszépülésileg értem.

Hogyan lehet teljesen megszépülni? *.*


2013. ápr. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen nagyon rondának éreztem magam, aztán egyszercsak megszépültem. Nem fogytam meg semmi, talán a hajam volt anno előnytelen. Most sem vagyok tökéletes, nagy orrom van és van egy kis felesleg is rajtam, de már kinézek valahogy, mostmár azért több fiú néz:) 15/L
2013. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogytam 10 kilót, megváltozott az arcom tőle, befestettem a hajamat és megnövesztettem, pattanásokat eltüntettem az arcomról, kiszedtem a szemöldökömet, kicsit sminkeltem és tádámm:D

Más kérdés, hogy most se szeretem magam túlzottan, a régi bántások miatt, de tény, hogy most azért bókokat kapok szép számmal, barátom is van jó ideje. :))

2013. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefogytam 25 kilót, megtanultam jobban sminkelni, előnyösebb szerintem a hajam, a fogyástól a patik is szinte megszűntek..levették a fogszabályzómat levették, így a fogaim is szebbek:)
2013. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
- 1 levették :D
2013. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megtanultam jobban sminkelni, eleinte erősen festettem a szemem, és szebbnek láttam magam, elkezdtem jobb ruhákban járni és a hajamat is mindig megcsináltam. Ekkor szebb voltam és az egyik volt osztálytársam meg is jegyezte, hogy egyre jobb nő vagyok. Most kicsit megint átalakultam azóta, mert pl már nem festem erősen a szemem, viszont ami azóta új, hogy használok szemöldökszeruzát, hogy mindig szép szemöldököm legyen és bronzosítót is. Szépült az arcom is, ahogy "öregszek". Soha nem voltam túlsúlyos, mindig is nagyon vékony voltam. Elkezdtem tornázni, hogy ha már vékony vagyok, akkor legyen izom is rajtam. Jelenleg növesztem gőzerővel a hajam, mert úgy gondolom, hogy ha hosszabb lenne, az még 1 plusz löketet adna.


Mindezek mellett fontos megemlíteni a belső változást is. Próbálok mindig magabiztos lenni és nem félénk. Fontos a kisugárzás is. Hiába szép valaki, ha a kisugárzása egy nulla, és fordítva is így van. Lehet, hogy valaki nem a legszebb, de ha a kisugárzása megnyerő, akkor az nagyon sokat számít.

2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!