Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hisztek ennek, vagy teljesen...

RandomgirlLOL kérdése:

Hisztek ennek, vagy teljesen hülyeség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olvastam arról, hogy valaki disznózsírral kente be a melleit, és fél év után jelentős növekedést (1 kosármérettel nagyobb melleket) tapasztalt. Nem igen hiszek ebben, veszélyesnek is tartom, hogy állati eredetű zsír épül be a szövetekbe, már ha tényleg beépül, ezzel növelve a mellet. Szerintetek hatásos ez?

(Elnézést, ha rossz kategóriába írtam.)


2013. ápr. 22. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy lenne alapja
2013. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Marhaság!
2013. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nemhinném hogy igaz, és kisem probálnám, mert szerintem sem kéne beszívodnia a szövetekbe, meg am is nagy mellem van és nem is jó ha nagy..
2013. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyan hülyeség mint a mellnövesztő rágó,tabletta krém stb..
2013. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ritka nagy hülyeség. a mell méretét nem lehet növelni, maximum műtéttel.
2013. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Meg az is, hogy attól fostok, hogy beépül a szövetekbe :D Remélem, húst sem esztek :D az is beépül ugyanis.
2013. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:PP Köszönöm a válaszokat, gondoltam, hogy nem csak én vélekedek így erről. :))

Egyébként, nem csak műtéttel lehet növelni a mellet... Nekem masszázzsal sikerült egy kicsit. :)

2013. ápr. 22. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja. nekem meg a terhességgel, és a hízással. :)
2013. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
terhességgel, hízással is lehet, valóban. viszont a masszírozástól biztos nem nőttek a melleid, ez maximum lelki dolog lehetett nálad.
2013. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:DDD Lelki? xD Most akkor tisztázzuk, nekem nőtt a mellem, nem neked, szóval csak tudom, mi van velem, a mérés is bizonyítja, más is "igazolta", és őszintén, nem csak biztatott, hitegetett! Attól még, mert szkeptikus vagy, el kéne fogadnod, hogy vannak módszerek, amik igenis beválhatnak!

Komolyan, annyira nem bírom az ilyeneket... -.-""""

2013. ápr. 23. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!