Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Miley Cyrus...

Ti mit gondoltok Miley Cyrus hajáról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem gondolok róla.
2013. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Fiús, csúnya, semmi vonzalmat nem vált ki belőlem

Épp úgy Wiz Kalifa nője, meg kopasz...

Egy nő úgy az igazi ha hosszú a haja

20/F

2013. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Oké, vagány meg minden. De ez már nem jön be. Sokkal szebb volt amikor mondjuk vállig érő haja volt. :)
2013. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hogy itt egyesek mennyire buták. Egy nő nem attól lesz nő hogy hosszú a haja vagy sem. A srácok mind nyivákolnak hogy egy nő nem is nő ha rövid a haja, de észre nem vennék hogy a számukra legnőiesebbnek meg legszebbnek mondott nők, akik ikonná váltak, mind rövid hajat hordtak. Marilyn Monsoe, Aurdey Hepburn, Elizabeth Taylow, stb... Gondolkodjatok már el ezen.
2013. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóval egyet értek , szerintem az arca is ugyan olyan szép maradt . De gondoltam hogy a férfiak többsége nem veszi észre mert csak felületesen néznek meg egy nőt..
2013. ápr. 22. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3. Válaszóló voltam. Én nő vagyok, és nem felületesen nézem Mileyt. :) Itt most véleményt kellett mondani, ízlések is pofonok, de ne butázzuk már le ilyenekért egymást. Valóban lehet rövid hajjal is Nő egy nő, de itt most egy bizonyos személy külsejéhez volt a kérdés, akit mi így találunk. :)
2013. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
pedig négyeskének igaza van, mégis ő lett lepontozva...
2013. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszik, pedig nincs bajom a rövid hajú nőkkel.
2013. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Le lettem pontozva? Na sebaj, elnézést a helyesírási hibákért!
2013. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a helyzet, hogy valakik megszokták és/vagy megszerették a "hosszú hajú" Milyet. Olyan tipikusan illet hozzá és így is ismertük meg. Nyilván meglepő volt ez a változás. Engem is nagyon meglepet, és-bevallom-elsőre én sem voltam oda érte. De, ahogy jobban megnéztem be kellett ismernem, hogy neki ez is jól áll. És mivel írták előttem, hogy itt a vélemények "találkoznak" lehet, hogy abban nem értünk egyet, hogy jól áll neki, de abban mindenképpen egyet kell értenünk, hogy így is nőies, mert az biztos, hogy nem a hajtól lesz nőies egy nő.( A félreértés elkerülése miatt, egyébként nekem is nagyon hosszú a hajam) (Csak mellékesen egyébként úgy gondolom, hogy talán ebben különbözik legjobban Selenától. Ő kiakar tőrni ebből a "tinik kedvence" szerepből. Szerintem ezzel is bizonyította, hogy ő már nem az a kislány,aki egykor Hannah Montana is volt!)
2013. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!