Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kérhetem azt...

Szerintetek kérhetem azt szülinapomra, hogy elmehessek kozmetikushoz szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Ciki ha ezt kérem? Egyébként mennyibe kerülne? Borotválni szoktam a lábamat,de anyának nem szóltam és nem tudom hogy tudja-e. Milyen hosszúra kell megnöveszteni hogy le tudják gyantázni?

2013. ápr. 22. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ciki, dehogy. Inkább jó hogy ilyenre figyelsz. Ezért egyáltalán nem fog anyukád haragudni ,hogy borotválod a lábad mert biztos ő is szőrteleníti. Szerintem ha szólsz neki biztos bejelent egy kozmetikushoz gyantázásra. Olyan 1cm vagy 5-7mm de minél nagyobb annál jobban letudja gyantázni.
2013. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ciki, én is pont ezt kértem :D
2013. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, bár ha itteni árakat nézek, akkor marhára nem ér annyit. Nálunk 3300 ft-ért gyantáz lábat a nőci, na most ezt otthon 450 ft-os patronos gyantával ugyanúgy meg lehet csinálni. Sőt ez a gyanta 2-3 alkalomra is elég... vegyél egyet és próbáld ki inkább.
2013. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!