Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki így kozmetikushoz elmenni...

Ciki így kozmetikushoz elmenni? Szőrteleníteni szeretnék bikinivonalamnál.

Figyelt kérdés

De eddig magam csináltam, és egy jó ideje már sokkal nagyobb részen szőrös, és nagyon zavar. Arra gondoltam, hogy kozmetikushoz mennék gyantára bikinivonalnál, fenekemnél. De tényleg sokkal szőrösebb ezeken a területeken meg körülötte is. Másnak tuti nem ilyen. :(

Szerintetek inkább maradjak annál, hogy magamnak borotválom/epilálom?


2010. jún. 4. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi esetre sem! A gyantázás ha rendszeresen mész ráadásul ki is koptatja egy kicsit a szőrt az adott területről, nem úgy mint a borotva ami csak ront rajta... A kozmetikus egészen biztosan nem fog kinevetni, hisz neki ez a munkája és hidd el látott ő már sok mindent pályafutása során.
2010. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak szégyellem, ha bárki is látná, pl bikinivonalamnál a bugyi mellett is alapból szőrös ott mellette a combhajléatom is. Meg a fenekem is. :S

És nem tudom, mire számítsak. De így meg benövéses, meg néha megsértem a bőröm, és ha elmennék, kozmetikus biztos jobban csinálná.

2010. jún. 4. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
:) Én is ugyanígy voltam:) De nekem nem kellett kozmetikus! Én is szégyelltem elmenni... Ezért leborotváltam, középen pedig azt a csíkot,amit meg akartam hagyni ollóval igazítottam.:) Mikor nőtt vissza, de még kicsi volt leepiláltam. Így olyan lett, amilyet én szerettem volna:) És már nem is nő annyira vissza! De ez csak én vagyok. Én is azt mondom ennek ellenére,h elmehetsz a kozmetikushoz,m tényleg ez a munkája! Csak én nem mertem...
2010. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan, amilyennek leírtad. Eléggé... khm, terebélyes.

Egyáltalán nem ciki kozmetikushoz menni. Azt fogja nézni, hogyan segíthet rajtad, és garantáltan jó munkát végez. :)

2010. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Ez is a munkája része...Ebből is látszik, hogy igényes vagy és adsz magadra. Természetesen, ha már intim gyanta, akkor a megfelelő higiéniára figyelni kell! Adjuk meg a tiszteletet a kozmetikus felé. Vannak akik épp ilyen okokból nem is csinálják!

Szóval nem ciki....sőt bátor vagy, én nem bírom a gyantát, még lábon se, nagyon fáj! Úgyhogy én borotválok!

2010. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jún. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!