Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy 14 éves lánynak...

Ciki ha egy 14 éves lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha rövidnadrágban, szoknyában jár és sötét szőrös akkor elég ciki.
2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ha kellemetlen neked szedd le

ha anyukád nem engedi azt már neked kell megoldanod

2013. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
szerintem 14 évesen már az.
2013. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Határozottan állíthatom,hogy ciki.Engem nagyon sokat piszkáltak vele,még most is pedig már szedem
2013. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Igen. Kérd meg anyukádat, hogy menjetek el kozmetikushoz, aki leszedi, vagy használj borotvát. De szólj neki, mert én anno nem szóltam és tök ciki volt, mikor megkérdezték, hogy mégis mivel szedem és mondtam, hogy apám borotvájával. :D Inkább tudják előre, hogy van és kész.

Lány vagy, amint nő a szőr, szedni kell, ez nem kor kérdése.


22L

2013. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy szőrös a lába 14 évesen nem ciki, az viszont hogyha olyan ruhadarabot visel amiből kilátszik, és mondjuk nem gyantáztatja vagy akármi, az ciki, sőt egyenesen igénytelen.
2013. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Engem nem piszkélnak érte legalábbis eddig...

Megengedné nem az a baj csak nem nagyon foglalkoztam eddig az ilyesmikkel és kicsit "félek", hogy furcsán néznének rám. Tudom, hogy alapvető dolognak számít csak tartok a megjegyzésektől.

2013. ápr. 23. 18:33
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég hülyén hangzik, hogy azért szólnának be mert nem szőrös a lábam de biztos, hogy nem bírnák ki megjegyzés nélül. Nem vagyok egy csajos csaj sose hordok ékszereket például de ha valaki meglát rajtam egyet akor rögtön rám száll.
2013. ápr. 23. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
igen
2013. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

"Lány vagy, amint nő a szőr, szedni kell"


STOP. Semmit se KELL csak mert lány valaki. Ilyet írni, apám... :(


Kérdező, szedd le szerintem, sok kellemetlenségtől kímélheted meg magadat. Engem mondjuk sosem cikiztek emiatt, pedig csak valamikor középiskolás koromban kezdtem szőrteleníteni, de előtte nem is hordtam olyan ruhákat amiből látszott volna. Szóval maximum tornaórák előtt láthattak ha nézték (én nem nézegettem másokat)... Azzal meg ne foglalkozz, mi miatt szólnak be, a nem lányos lányok is szedik általában a szőrüket.

2013. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!