Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy 14 éves lánynak...

Ciki ha egy 14 éves lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
De bizony, vannak úgymond "kötelező" dolgok, mindkét nemnél. Tetszik, nem tetszik, ez van, még ha ilyen hűde liberális világban élünk is.
2013. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én se hordok olyan ruhákat amiben látszik csak nyáron. Amíg lehet addig hosszabb nadrágok vannak rajtam de ez sem megoldás. Attól függetlenül, hogy a suliban nem piszkálnak érte néhányuknak biztos van véleménye. Az utcán azért biztos érdekesen néznek rám. Anyukám pedig sosem beszélgetett velem ilyesmikről talán ezért vagyok "gátlásos" ezen a téren.
2013. ápr. 23. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nincsenek. Az más kérdés, hogy te úgy érzed, kötelező megfelelned az elvárásoknak.
2013. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egyáltalán nem szép egy lánynak, de még egy fiúnak/férfinak is undorító, ha a szőrtől nem látszik ki a lába. Szerintem gyantáztasd. Nekem 12 éves korom óta gyantázva van a lábam, és sokkal jobb, és nem kellemetlen vvele rövidebb nadrágot felvenni! Szerintem szedjétek ki, hidd el jobb lesz! :)
2013. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
naggyon ronda tud lenni! szerintem mindenképpen szedd le
2013. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!