Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha olyan fodrászhoz mentek,...

Ha olyan fodrászhoz mentek, akihez most mentetek először (és utoljára mondjuk, mert messze van) akkor beszélgettek a fodrásszal?

Figyelt kérdés
az bunkóság, ha nem beszélgetek a fodrásszal, nem kérdezek semmit?
2013. ápr. 25. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ha nincs kedvem, nem beszélgetek. Van olyan hogy fáradt vagyok és a legkevésbé sincs kedvem, Ő pedig megérti. Ha nem mész többet, akkor meg főleg miért érdekel mit gondol... Ő pénzt kap a munkájáért, nem kötelességed bájcsevegni! :)
2013. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amilyen kedved van és amilyen személyiség vagy. Ne az döntsön, hogy nem mész többet, attól, ha van kedved, még beszélgethettek. (néhánynál már észrevettem, hogy jobban dolgozik, ha beszélgetünk. persze nem szándékosan, csak jobb kedve van, felszabadultabb, jobban ráérez mit szeretnék)

De pl. ha hangos a szalon, vagy hajszárító/rádió megy, nem szeretem "túlkiabálni".

2013. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a vendég nem vevő a beszélgetésre nem beszélgetek vele. De csak azért ne hallgass mert ugysem mész hozzá többet.
2013. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!